Resimli derbi tarihi

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
nefis bir konu olmuş..

teşekkürler vantura..

yeax

Banned
ben 1 galatasaray lı olarak fenerin üstünlüğünü
kabul ediyorum ama
onlarda çooook para war nereye harcıcaklarını bilimiyorlar
meselqa 14.7 $ werilirmi kardeşim ya o parayı ersin alt yapıya 10 iyi oyuınca çıkarırlar
ama nerde aziz başkan kafa avrupadaki sünepe beyinli oyuncu larda
ALLAH yardımcısı olsun azizbaşkanımn
daha n diöm

JoHN WaLKER

Forum Ustası
Söylenecek laf yok. Konu harika olmuş. Böyle güzel konuyu bizle paylaştığın için teşekkürler Vantura:).

Edit: Yanlız bu konu varmış önceden benim gözümden nasıl kaçmış şaşırdım açıkcası:).

- Yönetici düzenlemesi: :

ByFeLiX

Hızlı Çırak
orada 6-0 vardı bende gs'liyim böyle konular açılması bence çok iyi çünkü galatasaray da fenerde elbet yenilecektir.bunu iyi karşılamak en iyisidir.yani en azından bence :D

AdrenaLiN_

Forum Ustası
gerçekten güzel paylaşım olmuş modum ellerinize kollarınıza sağlık +k

- Yönetici düzenlemesi: :

yeniceli

Forum Ustası
Alex De Souza jübile yapıyor...

Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex de Souza'nın jübile tarihi belli oldu.
Sarı lacivertli kulüpten ayrıldıktan sonra ülkesine dönüp Coritiba'da forma giyen ve geçtiğimiz aralık ayında yeşil sahalara veda eden Alex, jübilesini 28 Mart'ta yapacak.
Alex de Souza'nın Brezilya'da düzenleyeceği jübile maçı, tıpkı Bahia karşısında oynadığı son karşılaşma gibi görkemli olacak. Brezilyalı efsane, jübilesine Fenerbahçe'de birlikte forma giydiği birçok önemli ismi davet etti.

ACUN ILICALI 'SURVIVOR'A RAĞMEN GİDECEK
Futbolculardan Rüştü Reçber, Tuncay Şanlı, Semih Şentürk, Pierre van Hooijdonk, Deivid, Marco Aurelio, Stephen Appiah ve Diego Lugano ile ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, jübileye davet edilen isimlerden bazıları.
Ilıcalı'nın, o tarihte Dominik Cumhuriyeti'nde Survivor yarışmasının çekimleri olmasına rağmen jübileye gitmeyi çok istediği öğrenildi.
Bu yıldızların forma giyeceği takımın teknik direktörlüğünü ise bir başka efsane; Zico yapacak.

Zafer

Forum Ustası
Jübilesini Fenerbahçe'de yapmak kısmet olmadı. Çok efendi bir futbolcuydu. Kariyerini Antrenör olarak sürdürmesini isterim. Çok başarılı olacaktır.