Sana Güneydoguyu bu Millet vermez!.. | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Sana Güneydoguyu bu Millet vermez!..

Penqueen

Banned
şimdiden geleceğe yatırım yapıyor
en yakın seçimde vekil adayı olarak karşımıza çıkacaktır
şu anki dinci geçinenlerin genel profili de aynen bu
şahsen hiç samimi bulmuyorum buun gibileri

redyellow

Forum Ustası
asıl mesele siyasete girdikten sonra nasıl konuşacağıdır ;)
laiklik işte tam da bu konu için gereklidir
herkes kendi işine bakmalı
yalanı haram kılmış dini yalanlar üzerine kurulu siyasete bulaştırmak mantıklı mıdır?
Sen iyi misin?

Adam çıkmış gayet güzel bir konuşma yapmış.

Tartışacak hiç bir şey göremiyorum bu konuşmada. Sen gelmişsin laiklik diyorsun.

Ya Allah aşkına: Teröristlere, terör örgütünün kandırıdğı insanalra vs. laf söylenmesinin LAİKLİKLE ne alakası var?

Herkes kendi işine bakmalı demişsin, ömer döngeloğlu TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN VATANDAŞI.

terör de Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan herkesin konusu, herkesin derdi, herkesin işi.

o da işini yapmış.

Penqueen

Banned
Sen iyi misin?

Adam çıkmış gayet güzel bir konuşma yapmış.

Tartışacak hiç bir şey göremiyorum bu konuşmada. Sen gelmişsin laiklik diyorsun.

Ya Allah aşkına: Teröristlere, terör örgütünün kandırıdğı insanalra vs. laf söylenmesinin LAİKLİKLE ne alakası var?

Herkes kendi işine bakmalı demişsin, ömer döngeloğlu TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN VATANDAŞI.

terör de Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan herkesin konusu, herkesin derdi, herkesin işi.

o da işini yapmış.
bu mesajına cevap mahiyetinde bir eylem yine bu adamın kendisinden yakın bir zamanda gelecek hacı sabret ;)