Sayın Site Yönetimine Siyaset Bölümü Hakkında Çağrı

Durum
Yanıtlara kapalı.
TASADAM
Forum Ustası
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Değerli site yönetimi..İşinizin ne kadar zor olduğunu anlayabiliyorum.Kolay değil forum yönetmek.Ancak özellikle siyasi bölümde yazılan mesajları lütfen daha sık kontrol edin.Bu bölümde yazı yazan arkadaşlardan bazıları konuyla alakası olmayan mesajlar yazabiliyor.Türkiye Cumhuriyetinin kurumlarına kuruluşlarına vre onun başındaki kişileri karşı eleştri sınırını aşan ağır ifadeler içeren mesajlar yazılıyor.Bu konuda toleranslı olmanızı istemiyorum.En basit konularda bile bakıyorum başbakana Cumhurbaşkanına laf getiriliyor.Karşı ne düşünür bu yazdığımdan incinir mi diye düşünülmeden yazılıyor.Lütfen önlem alın.Aksi halde gördüğüm mesaja en ağır cevabı yazarım.Banlanmak pahasına olsa da.Saygılarımla

alpi_09
En istikrarlı üye
Şikayet ettiği kişi benim...

Bende bu arkadaşın savunduğu damat tayyip ve onu yoldaşlarından rahatsızım...

Ben kime şikayet edeceğim bu şahısları...

Jeal0usy
Banned
Hep kavga,hep gürültü kardeşlik bozuluyor:)Yapılan yorumlarda sadece savunulan yada karşı gelinen şey değil,Yorum yapan insanlarda aşağılanıyor...
Sevgili arkadaşıma katılıyorum,çok doğru bir konuyu açmış bulunuyor.

carlito08
En Agresif Üye
Şikayet ettiği kişi benim...

Bende bu arkadaşın savunduğu damat tayyip ve onu yoldaşlarından rahatsızım...

Ben kime şikayet edeceğim bu şahısları...
ben arkadaşın yazdıklarından ; kimi şikayet ettiğini anlamamıştım başta...
Ama şimdi alpi açıklamasını yapınca ; arkadaşın alenen saçmaladığını anlamış oldum.
Bir şikayetin varsa arkadaşım ; gidip forumla ilgili görüşleriniz bölümüne aç konunu ... siyaset değil bunun yeri.
edit : 2 dakika geçmeden , ümmet hemen toplanmaya başladı :)
kimin ne olduğu hemen çıktı ortaya...
Benim ricam ; modlar bu konuyu kapatsın. lüzumlu bir konu değil...

- Yönetici düzenlemesi: :
iynx.Forever
En Agresif Üye
pardon ama, siyaset konusunda, siyasi parti liderlerini ve onların şakşakçılarını eleştiremeyeceksek, kapatın bu bölümü olsun bitsin..

Durum
Yanıtlara kapalı.