Sela okuyan imama saldıran İzmirli tutuklandı

redyellow
Forum Ustası

Sela okuyan imama saldıran İzmirli tutuklandı

İzmir'in Urla ilçesinde FETÖ'nün darbe girişiminin yaşandığı gece sela okuyan imamı darp eden kişinin tutuklandığı açıklandı.

http://www.ensonhaber.com/sela-okuyan-imama-saldiran-izmirli-tutuklandi-2016-08-02.html

İyi olmuş, yakalayanların tutuklayanların ellerine sağlık.

Konu bazılarının pek hoşuna gitmeyeceği ve konuyu sabote etmek için saçma sapan kaynakta başlık ayrı burda ayrııııı diye bağıracakları için konu başlığı kaynaktaki başlıkla bire bir alınmıştır, tıpa tıp alınmıştır, harfi harfine alınmıştır, kopyala yapıştır yapılmıştır :)

Penqueen
Banned
konu başlığı "imama saldıran izmirli"
resimdeki manşet "yine izmir"
izmirliler ebenize mi atladı diye sormak istiyorum sadece :D

alpi_09
En istikrarlı üye
Hala tayyipin gavur izmir mantiginin pesinden giden bir haber...

Birde din dusmani yazilmiski sormayin gitsin...

Amac belli izmir ve dinsizligi akillara yerlestirmek...

Akpkk nin

akay
Super Moderator
Site Yetkilisi
Kaynak sitedeki yorumlar ve haberi hazırlayanlara bakılınca...İzmirliler fena çükmüş bunları :cool:
bizim gibi gavurları yarın çok arayacaksınız

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Valla arkadaşlar. Bıçak olayı biraz abartı olmuş ama ben hak veriyorum vatandaşa.

Yahu, Adapazarı / Karasu'da sadece bir kez selah verilmiş 15 Temmuz gecesi.

Ulan burada hiç ardı arkası kesilmedi. Üstelik adamlar coştu, sabaha kadar ilahiler okumaya YA ALLAH BİSMİLLAH ALLAHUEKBER naraları atmaya başladılar

Lan zaten bozuk olan milletin moralini daha da bozdular

Sıcaktan millet camları da kapatamıyor, sesleri duyan çocuklar korkuyor

Çoluk çocuk zırlama ağlama sesleri geliyor etraftan

Ertesi gün gidip ben de konuşmaya niyetlendim ama sonra vaz geçtim. Şimdi bu hipneler bana paralelci muamelesi yapar, durduk yerde elin manyaklarıyla kavga etmeyelim diyip vaz geçtim.

redyellow
Forum Ustası
Bu hazımsız edepsizin yakalanıp tutuklanması çok doğru olmuş bence.. beter olsun inşaallah böyle yobazlar.