SESSİZ İSTİLA - Kısa Film (SİLİNMEDEN İZLE)

alpay29
Super Moderator
Site Yetkilisi

'Sessiz İstila' kısa filminin yapımcısı gözaltına alındı
Sığınmacı karşıtı 'Sessiz İstila' filminin yapımcısı Hande Karacasu, gözaltına alındı.

GÜNCEL03.05.2022 23:19

'Sessiz İstila' kısa filminin yapımcısı gözaltına alındı

Sığınmacı karşıtı 'Sessiz İstila' adlı kısa filmi YouTube'da yayımlayan Hande Karacasu, Sakarya'da gözaltına alındı.

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Karacasu ile birlikte ‘Militer Doktrin’ isimli Twitter hesabının yöneticisi olduğu öne sürülen H.D.’nin gözaltına alındığını da bildirdi.

Karacasu’nun yayınladığı kısa filmde, 3 Mayıs 2043’te doktor olduğu anlaşılan bir gencin, ülkede çoğunluk olan sığınmacılar nedeniyle anne ve babasına bunu engellemedikleri için kızması anlatılıyordu.

Video, Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe Hitabe’sinin bir kısmıyla son buluyordu.

Son düzenleme:
baneneya
Daimi Üye
Evet şimdi almanyada türkleri neden istemediklerini daha iyi anlarız.

Hemen hemen benzer onlar savaş için biz iş için göçtük,tamam bizimki istekli davetliydi fark orada,Suriyelileri biz davet etmedik.

Oy uğruna sonraki yıllarda daha da karmaşık hal alacak bu durum için ciddi sorunlar olacak kanımca

Akp ye kızıyorum çünkü, Bunlar Allah din kitap diyerek geldiler ama ciddi ciddi ALLAHSIZ çıktılar

Muhafelet varmı ? oda yok ....Kaderimize mi terk edildik acaba ?

Atatürk mezarından çıkıp gelse keşke diye umut ediyorum hatta ciddi ciddi dua ediyorum bunun için.Ama ne yazıkki olmuyor