Sevgili Wardom Halkı

Vanaden
Daimi Üye
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Merhaba

Sizin bilgi ve önerinize ihtiyacım var. ben bi fabrikada çalışıyorum ve gürültülü bi ortamdayım fakat rahat bi çalışma ortamım var ve kulaklıkla müzik dinleyerek çalışabiliyorum..öyle bi kulaklığa ihtiyacım var ki hem dışardan gelen sesleri azaltsın hemde kaliteli üstün performans bi ses sunsun ??

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Penqueen
Banned
Eleman bir fabrikada işçi..yalamacı değil :)
limit belirlemediği için ben üst segmente yöneldim :D
fiyat performans olarak philips markası var ama modelini hatırlamıyorum
kulak içi kulaklıktı deneme amaçlı kullanmıştım
dışardaki sesi ciddi anlamda kesiyordu
dibimde kornanın anasını ağlatan arabayı farketmemiştim o derece :D
ses kalitesi iyiydi ama bass lar biraz fazla geliyordu o yüzden beğenmemiştim
veya sony de olabilir
son dönemde çıkan kulaklıkları güzel

fearof
Forum Ustası
Kulaklık işi şakaya gelmez.:cool:

Heleki uzun süreli kullanımı ileride işitme kaybı olarak size geri döner.:cool:

32 ohm altı değerlerdeki kulaklıklar size işitme engelli bir yaşam sunacaklarını garanti etmektedirler.:rolleyes:

morko58
Forum Ustası
Ben bu markayı kullandım gerçekten çok güzel kullandığım model ise şu anki fiyatı 120-150 lira civarı bir modeldi. cx200 modeliydi çok memnun kaldım hatta alırken dedim ki şimdi 50 liralık bir kulaklık alsam 1-2 seneye çöp olur gider hem de iyi bir ses kalitesi alamayacağım en iyisi kaliteli bir kulaklık alayım zaten o parayı gözden çıkarmıştım onu da 6 taksit yaptırmıştım aylık 20-25 lira civarı bir para ödeyip bitirmiştim. Bu ürünü tavsiye ederim ben 5 sene civarı kullandım o da son zamanlarda hep cebimde taşıyordum onun için erken bozuldu yoksa 10 rahat kullanımı var bu ürünün.

NOT
Bu arada dikkat edelim üründe mikrofon yoktur. Zaten mikrofonlu ürünleri en az yüzde elli daha pahalı bu markanın.

Son düzenleme: