SevgiLinizin Sigara İçmesi, AyrıLık Nedeni OLabiLirmi

SevgiLinizin Sigara İçmesi, AyrıLık Nedeni OLabiLirmi ?

• evet, benim için ayrıLık nedenidir!.

Votes: 15 40.5%
  • hayır, kesinLikLe ayrıLık nedeni oLamaz!.

Votes: 13 35.1%
  • kendimde kuLLanıyorum, umursamıyorum

Votes: 7 18.9%
  • diger.. (Lütfen beLirtiniz!.)

Votes: 2 5.4%

• Toplam oy
    37
oksijenXY
Çırak
bence sorun onu nasıl kabul etmekte bitiyo eğer başlangıçta içiyosa bırakması için uğraşılır çünkü sen o sigara içerken çıkmışsan zaten sen kabul etmişsindir demektir...sigaradan dolayı ayrılmışsan o sigarayı bahane kılmaktır bence...ama senlebirlikte başlamışsabence kendinde sorun aramak lazım diye düşünüyorum...bende içiyorum kız arkadaşım içmiyor ve aramızda sık sık tartışma çıkıyor..sigara benden daha değerli diye :(:( saygılar...

PrOF.BaRRaCuDa
Forum Kalfası
yolda yürürken sigara içen kadınlardan nefret ederim,ayrıca sigara içen bir kızı öpmek küllük yalamaya benziyor,ikisi de berbat :D

İnsomnia
Misafir Üye
Benim için ayrılık nedeni olamaz aksine ne olursan ol yine gel derim :)

CryLieR
Forum Kalfası
valla bence sorun yokta bu nedenle çok kavga ettim kız arkadaşımla ev mi kültablası mı belli deil diyordu yaşadığım ahır için :)

Guardian00
Cool Üye
valla bence sigara içmesi ayrılık nedeni değil ancak ayrılık bahanesi olabilir.sigara içen kızlar bana da itici gelir ama eğer sevgilim sigara içen birisi olsaydı en azından bırakması için çaba harcardım.. saygılar

cerenrock
Cool Üye
önce bırakmasını isterim doğal olarak,yok bırakamam dedi,bende derim benden daha mı değerli,evet diyemez ama bırakamaz da o zaman derim hadi yoluna,rast gele:D