Sihirli Mantar Yiyen Ailenin Başına Gelenler | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Sihirli Mantar Yiyen Ailenin Başına Gelenler

justim123

WarrioR
Karaman’da gittikleri piknikte yanlışlıkla halusinojenik etkisi olan ‘sihirli mantar’ (magic mushroom*) yiyen ailenin başına gelmeyen kalmadı.

Karaman’ın Başyayla ilçesinde yaşayan Ödemiş ailesi, hafta sonu piknik yapmak için ormana gitti. Karınları acıkan aile, ormandan bol miktarda mantar toplayıp yediler. Bir süre sonra tuhaf davranışlarda bulunmaya başlayan aile fertleri, panik yapmaya başladı.

Zehirlendiklerinden korkan baba Dursun Ödemiş (56) ormana doktor getirmek amacıyla traktörü almaya gideceğini söyledi. Çiftlikten traktörü alan Ödemiş, köy yakınlarındaki tepeye çıkmaya çalışırken traktörle birlikte tepeden aşağı uçtu.

Anne Nezaket Ödemiş ise orman köylüzeri tarafından ormanın derinliklerinde perişan bir halde kendi kendine konuşurken bulundu. Yapılan ilk tetkiklerin ardından kanında yoğun miktarda psilosibin* maddesi çıkan anne Ödemiş, paranoid şizofreni teşhisiyle Karaman Devlet Hastanesi Psikiyatri bölümüne sevk edildi.
Ailenin kaybolan çocukları için arama çalışmaları kesintisiz olarak devam ederken, vücudunun bir çok yerinde kırık bulunan, ameliyat edilen baba Dursun Ödemiş’in hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.


Ailecek pikniğe gidelim dedik. Bir süre sonra acıktık ve mantar toplamaya karar verdik. Topladığımız mantarların hepsini pişirip yedik. Buranın dolaman mantarı ünlüdür. Mantarları dolaman mantarı ile karıştırdım herhalde…

“Bir süre sonra kendimi biraz tuhaf hissetmeye başladım. Renkler daha parlak görünmeye, ormandaki ağaçların hepsi değişik şekillere benzemeye başlayınca çok korktum ve eve gidip traktörü almaya karar verdim.”

“Traktörü sürerken birden renkler parlaklaşmaya başladı, sonra aniden traktör kuş gibi yerden havalanıp uçmaya başladı. Sonra gözümü açtığımda hastanede her tarafım sargılı bir haldeydi.”
“Çocuklarım için çok endişeliyim. İnşallah kısa sürede bulunurlar.”

*Magic mushroom: narkotik ve halusinojenik etkiler gösteren mantar çeşidi.
*Psilosibin: Magic mushroomların içinde bulunan etken madde
 

akay

Super Moderator
Site Yetkilisi
O kafayı ben sarmısakla bile yaşıyorum :D
Normal tansiyon zaten düşük, üstüne 2 diş sarmısağı bi çiğniyorum
Abartısız söylüyorum hiçbir alkolde bunun kafasını bulamadım :D
Millet para veriyor bunlara :)
Bundan 10 yıl önce kurye ile adrese teslimi vardı ürünlerin..şu an bilmiyorum.. alışveriş yapan arkadaşımız epey zaman akıl hastenesinde tedavi gördü..o mantar senin bu ot benim hesabı merak ettikçe aldı
http://www.elephantos.com/?language=tr
 
Üst