Silkroad ~runtime hatası çözüm | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Silkroad ~runtime hatası çözüm

ωαгзż

Banned
1. Windows update:
"Başlat/Windows Update" simgesine tıklayın. Kalanını windows sizin için otomatik olarak halledecektir. Tabiki windows unuzun orjinal olduğunu varsayıyorum. Eğer değilse bunu yapmayın, elinizdeki windows dan da olmayın.

2.Microsoft .net (Microsoft .NET Framework ) pakedi. Artık her bilgisayar için olmazsa olmaz bir paket. Muhakkak kurun.
İndirmek için TIKLA

3.Ekran kartı sürücülerinizi en güncel versiyona yükseltin.

Nvidia ekran kartları (GeForce Serisi) için TIKLA
Ati ekran kartları (Radeon Serisi) için TIKLA

4. Anakart sürücülerinizi en güncel versiyona yükseltin.
İntel chipset TIKLA
Via chipset TIKLA
Nvidia chipset TIKLA
Sis chipset TIKLA

BU BASAMAKLARDAN SONRA HATA ÇÖZÜMÜ MUHAKKAK GERÇEKLEŞİYOR !

Mrs_SuN

Çırak
Verdiğin bilgilerin çoğu denenmiştir ama sorun tamamen ortadan kalkamıştır bildiğimiz üzere silkroadan her salı patch yapıyor yapmasa bile database back up sistemini gerçekleştiriyor ister istemez sistem yenilemesi olduğu için 1 kaç kez ekran runtime hatası almamız normaldır ayrıca deepfreeze sistemi olan arkadaşlar runtime hatası ile daha sık karşılaşırsınız eğer evde sro oynuyorsanız deepfreeze tavsiye etmiyorum tabi ortak kullanım alanlarında oynuyorsanız deepfreeze şart.Ayrıca clientimiz uzun süre açık olursa run time ve ???? gibi hataları artık sık almamaya başlarız yani kafe oyuncuları için bunu söyleyemem tabi kafede ?? ve runtime hatası almanız her zaman için an meseledir Kolay gelsin iyi çalışmalar.

donjuan444

Hızlı Çırak
c++ runtime error hatası o nedenleden değil
ben 1-2 yıl yaşadım bu sorunu harddiskte bulunan bir virusten kaynaklanıyor.. format halınde bıle silinmiyor..

avira antivirüsü yukleyın o sorunu kaldırıyor ortadan