Site İşletme Konusunda Yardım | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Site İşletme Konusunda Yardım

Milarem

Forum Kalfası
Cadde5.com bu işlerde en çok sitelerden birisidir. Ücret diğer sitelere göre daha ucuz demene rağmen girip baktım daha pahalı. 15 dk 20 lira sende cadde'de 15 dk 17 lira tabi 2 lira için olmaz ama kafa kafaya değilde daha düşük seviyelere çekebilirsin çeşitli kapmyanlar yaparak ek olarak bu işler hemen olmaz biraz zaman geçmesi ve sitenin yavaştan hit alması gerekir.

slm. görüntülü sohbet üzerine bir sitem var. Bunu ben script olarak satın aldım ve bir kaç model bulup işe aldım. Gerçi daha açılalı 10 gün bile olmadı ama süre satışım çok şükür daha hiç olmadı :) Diğer sitelerden daha uygun ücret ve süre satışı yapmama rağmen işlerim çok kesik. Bir kaç adult siteye reklam bile verdim. Üye sayım şimdilik 250 lerde ama yine de süre satışım yok. Bu konuda deneyimli ya da bilgisi olan , sitemin gelirini artırabileceğim öneri ve görüşü olan varsa lütfen paylaşsın. site ismi vermek yasakmı bilmiyorum ama bir kaç konuda isim verilmiş. benim sitemin adı www.tutkuvadisi.com . bilgilerinizi ve görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

süre al kısmında zaten alınan her saate 30 dakika hediye oldugu yazıyor. yani 50 liraya aldıgın 60 dakika 90 dakika oluyor.
Siteye Ücretli Üye Olan Kişi/Kişiler Söz Konusu Bu Dakikalar da Canlı Olarak İşe Aldığınız Kızlarımı İzliyorlar.. :eek:

Bu Mesleğin Adı Tanımı Nedir ?

Merak Ettim. :eek:

(-S-A-S-24-)

Forum Ustası
Butceniz varsa ktunnel tarzi sitelere reklaminizi verin.

Ayrica model buldum derken kiz mi kamera basinda oturuyor ve ona maas mi veriyorsunuz ?
Sohbet Sitemize Evinden Sigortalı Olarak Çalışacak Bayanlar Aranmaktadır
www.tutkuvadisi.com tarafindan verilen ilan icin sehir veya ilce ; Aksu

Yeni açılacak ve tamamen yasal olan sohbet sitemizde evinden bağlanarak genel oda saati 2 lira , özel oda saati 20 liradan istediği saatlerde aylık 120 saat çalışarak hemde aldığı paradan tam gün sigortalı olarak para kazanmak isteyen bayanlar aranmaktadır. Ödemeler her pazartesi yada isteğe günlük olacaktır. Çalışırken yüz gösterme zorunlulugu yoktur. sitemizde hediye sistemi de mevcuttur. detaylı bilgi ve iletişim için protez@hotmail.com

Tipsiz

Cool Üye
bir çok adult sitesine reklam da verdik ama henüz daha süre satışı olmadı. bu konuda yardımcı olabilecek , işi bilen paralı üye bulma konusunda bana yardım edebilecek biri var mı ?

Kokoin

Daimi Üye
Var, ama en başta şunu belirteyim(!) bu işe girmem ama yöntemlerini söyleyebilirim. ilk başta sitendeki resimlerin fake oldugu %99 oranla belli. gerçek olsalar bile gören direk fake der.İlk Burdan kaybediyorsun bu bir..
tasarımını değiştirmen lazım, siten güven vermiyor. iki.
sms firmalarından 5000sms=60TL gibi paketler alip seçkin adamlara sms çekeceksin üç.(Bende bu gibi şahısların Satılık tel datası mevcut)
otellere mail atacaksın. (Türkiye konumlu 4200 otelin aktif mail datası elimde mevcut).
İstatisdiği 30-55 yaş erkeğin fazla oldugu facebook sayfalarına atlatmalı reklam vermen gerekir.
Bu söylediklerimi yaptıktan sonra %35-80 geri dönüş alırsın.

Kısaca yolun bunun üzerine, tanıdık birilerin varsa bahsettiğim bazı verileri ücretsiz sağlayabilirsende senin için daha iyi olur.
Kolay gelsin.