Smf Konu Çekme Botu [ ÜCRETSİZ ] | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Smf Konu Çekme Botu [ ÜCRETSİZ ]

H[a]CkeR

Cool Üye
İnternette Araştırdım Bu Bot Ücretsiz Oalrak Yaazılmış Ama Bazı Sivri Zekalılar Para İle Satıyor Ben Bu Türk Botları Kullanmam Çünkü Günde 100.000 Konu Çekmeniz Size Bir Şey Sağlamaz Sadece Hostunuz Yorulur Google Bunun Kopyala Yapıştır Olduğunu Anlar Ve Hiçbir Şekilde Hit Kazanmazsınız

------------------- Smf Konu Çekme Botu -------------------

Bot Kurulumu

Yapmanız gerekenler,

1.ayarlar.php dosyasını açın ve gerekli ayarları girin.

2.foruma ekleme yapacak kullanıcı ismi için forumda bir hesap register edin ve bot'a isim olarak bu hesap ismini verin.

3.$bot_adres değişkeni, botun bulunduğu klasörün tam adresidir. index.php gibi uzantı yazılmasına gerek yok.
örneğin http://www.myforum.com/bot/
*** adresi yazarken en sona slash (/) koymayı unutmayın. Önemlidir.

4.script yazarından domain adresiniz için gerekli lisans (key) bilgisini alın. aksi halde bot çalışmaz !

5.install.php isimli dosyayı tarayıcınızdan çalıştırın. veritabanınıza botun çalışması için gerekli tablo eklenecek.

6.bot'un bulunduğu klasörün (örneğin /bot/) chmod değerini 777 yapın.

Tebrikler artık botunuz kullanıma hazır.

Bot ile yapılabilecekler,

1. Kategorideki bütün konuları indirme.
Verdiğiniz kategori adresindeki bütün yazıları, sizin belirlediğiniz maksimum sayfa numarası limitli olarak forumunuza indirir. Toplu indirme işlemleri için burayı kullanın.

2. Tek bir konu indirme,
Verdiğiniz tek bir konuyu forumunuza ekler. Konu içindeki maksimum sayfa sayısını yine belirlemek mümkündür.

------------------- Smf Konu Çekme Botu -------------------

Emek Hırsızlığına Karşıyım Bu Arada Dosyayı Rahatlıkla İndirebilirsiniz Temiz Çıktı Ama Sizin Yinede Tarayacağınızı Biliyorum :)

İndirmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız

- Yönetici düzenlemesi: :

mehmet159

Daimi Üye
.script yazarından domain adresiniz için gerekli lisans (key) bilgisini alın. aksi halde bot çalışmaz ! arkadaşlar bu ne ???? ne yazcak bura :(

Vbulletin değil demi bu :(

- Yönetici düzenlemesi: :
K

Kayıtlı Değil

Misafir Üye
do_not_upload-1.smfbot
do_not_upload-2.smfbot
do_not_upload.smfbot

bunlar nedir ?
bu botu belki 20 farklı siteden indirdim hiçbiri çalışmadı 2 sürümünde
ve hiçbirinde bu dosyalar yoktu.
açıklarmısınız.

wolverinenet

Cool Çırak
arkadaşım dosyanın içinden farklı dosyalar çıkıyor garip garip no upload smf bot falan 8-9 mb

birindende Ahmet Kaya - Şafak Türküsü.mp3 çıkıyor ayıp ya.
sırf uploaddan para kazanacaksınız diye dosya içeriğini arttırıyorsunuz.

lütfen böye yapmayın !!!.?