Son dakika haberi Hastanedeki tepki çeken görüntülere ilişkin flaş gelişme

vantura
Super Moderator
Site Yetkilisi
İstanbul Ataşehir’de bulunan Bayındır İçerenköy Hastanesi'nde yatağa bağımlı yaşlı kadına eziyet eden 8 şüpheli gözaltına alındıİstanbul Ataşehir’de bulunan Bayındır İçerenköy Hastanesi'nde çalışan personelin, yoğun bakım servisinde yatan yaşlı kadının yüzüne para atarak korkutması ve aşağılayıcı davranışlarda bulunmasına ilişkin soruşturma başlatılmıştı.


Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmada da önemli bir gelişme yaşandı. Buna göre soruşturma çerçevesinde 8 sağlık personelinin gözaltına alındığı öğrenildi.ADLİYEYE SEVK EDİLMELERİ BEKLENİYOR
Habertürk TV'den Uzay Kesmen'in haberine göre, şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin ardından Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na sevk edilmesi bekleniyor.

Skandal olayda, yoğun bakımda yatan yaşlı kadına kötü davranışlarda bulunan şüphelilerin de aralarında olduğu 8 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Öte yandan soruşturmada gözaltıların, hastanenin eski bir çalışanı tarafından iletilen görüntü ve ses kayıtları üzerine gerçekleştiği de belirtildi.


KAYNAK
 
Üst