Sonunda Bu da Oldu:Sınır kapısında 6 tüp spermle yakalandı:

 1. fearof

  fearof Forum Ustası

  Katılım:
  13 Ekim 2009
  Mesaj:
  9,200
  Beğeni:
  3,221
  Sınır kapısında 6 tüp spermle yakalandı
  [​IMG]

  Tayland'ın Nong Khai bölgesinde yer alan ve ülkeyi Laos'a bağlayan Tayland-Laos Dostluk Köprüsü üzerindeki kontrol noktasında yapılan bir aramada, Laos'a 6 tüp sperm kaçırmaya çalıştığı tespit edilen kişi tutuklandı.

  Tayland gümrük memurlarının kontrol noktasonda yaptığı incelemelerde, Laos'a geçmeye çalışan bir kişinin yanında taşıdığı nitrojen tankında 6 tüp sperm bulundu. Nithinon Srithaniyanan isimli 25 yaşındaki Tayland vatandaşının geçen yıl içerisinde, Laos'daki bir kliniğe 12 kez, Kamboçya'daki bir kliniğe ise 13 kez dondurulmuş sperm götürdüğü, her teslimatta kendisine yaklaşık 150 dolar ödendiği ortaya çıktı.

  Thai man arrested for allegedly smuggling human semen into Laos https://t.co/nrFLYgLg8t pic.twitter.com/rNhoX3wlIx

  — Nine Shaari (@carnine9) 20 Nisan 2017
  Tutuklanan kişi suçunu itiraf ederken, kaçakçılığını yaptığı spermlerin Taylandlı kişilere ait olmadığını, Çinli ve Vietnamlı erkeklere ait olduğunu öne sürdü. Ancak yetkililer, insan spermi, yumurtası ve fetüsünün ihracatını yasaklayan teknoloji yardımıyla dölleme yasası gereği, Taylandlı yolcunun serbest bırakılma talebini reddetti.

  Gümrük polis yetkilisi Nimit Saeng-amphai, konuya ilişkin yaptığı açıklamada 'yumurta, sperm ve fetüs satışının ahlak dışı olduğunu' savunarak, ilk kez bu konuda bir kişinin tutuklandığını kaydetti. Yetkililer, kaçakçılığı yapılan spermlerin labaratuar testine tabi tutulacağını bildirdi.

  KAYNAK:
   
  #1
Yükleniyor...