sorunlucom

swain

Daimi Üye
tasarımınıda gelıstırebılırsın
mesela bı ana sayfa yapsan foruma ordan lınk versen daha hoş olabılır
ama domain cok guzel

Jan

Çırak
site soru cevap ve makara içerikli tamamen kişisel bi siteydi..

invitation (davetiye) olayını ekledik haftasonu artık herkes üye olamayacak...anasayfa yakın zamanda düşünüyoruz forumu bölümlere ayırmayı düşünüyoruz...site yavaş açılıyo diyen arkadaşın bağlantısı ne acaba gerçekten hepinizde yavaşmı açılıyor?

sade ve hızlı olmasına önem verdik alt yapı olarak full asp kullanıyoruz...tercihimiz ingilizceden yana oldu valla belki ilerleyen zamanlarda türkçeye çeviririz ama zannetmiorum...çizgiler arada sırada benimde aklıma takılıyo bakalım belki tasarımı değiştiririz komple :)

yönelttiğiniz olumlu ve olumsuz tüm yorumlar için saolun arkadaşlar bu doğrultuda sitede değişiklikler yapılacaktır..üye olmak isteyen varsa bana PM le e-mail adresini söylesin davetiye atıyım..

nemes1s

Forum Kalfası
Jan demiş ki:
site soru cevap ve makara içerikli tamamen kişisel bi siteydi..

invitation (davetiye) olayını ekledik haftasonu artık herkes üye olamayacak...anasayfa yakın zamanda düşünüyoruz forumu bölümlere ayırmayı düşünüyoruz...site yavaş açılıyo diyen arkadaşın bağlantısı ne acaba gerçekten hepinizde yavaşmı açılıyor?

sade ve hızlı olmasına önem verdik alt yapı olarak full asp kullanıyoruz...tercihimiz ingilizceden yana oldu valla belki ilerleyen zamanlarda türkçeye çeviririz ama zannetmiorum...çizgiler arada sırada benimde aklıma takılıyo bakalım belki tasarımı değiştiririz komple :)

yönelttiğiniz olumlu ve olumsuz tüm yorumlar için saolun arkadaşlar bu doğrultuda sitede değişiklikler yapılacaktır..üye olmak isteyen varsa bana PM le e-mail adresini söylesin davetiye atıyım..
Tasarım ilginç hakkaten. Ama kötü değil...

karaqedi

Forum Kalfası
walla fikhir féna dégil ama tasarim biraz daha géListirilbilir amaa yok bén sadé séviyorum dérsén oynamalar yapabilirsin. génédé $hok $hékér :eek:

iSpiYonCu

Banned
jan dostum elestiri bekliyom dedigin icin herkes elestirmis :)) iyi yönlerini söyliyen olmadı galiba :)) neyse güsel site basarıların dewamını dılerım ne dıyım :)))

MarcoS

Hızlı Çırak
o silik silik çizgiler hariç güzel olmuş kasıntı bi dizayna sahip olmaması da + puan bence.
üst tarafta hoş olmuş
sorunluyum sorunlusun....
scripti nereden indirdin ve adı ne bunu da söylersen çok hoş olacak bu tarz bi scripte ihtiyacım var...

Jan

Çırak
iSpiYonCu demiş ki:
jan dostum elestiri bekliyom dedigin icin herkes elestirmis :)) iyi yönlerini söyliyen olmadı galiba :)) neyse güsel site basarıların dewamını dılerım ne dıyım :)))
yorumun iyiside kötüsüde bizi iyi şekilde yönlendirelecektir...eğer bu yazıyı buraya yazıyosan zaten gelebilecek her türlü tepkiye hazırlıklı olman lazım...herkesin düşüncesi herkesin zevki ve rengi farklıdır biz o çizikleri diğerlerinden farklı olması için o şekilde yaptık normalde düzdü :D