Spor Bölümü Kuralları Güncelleme ve Duyuruları

Durum
Yanıtlara kapalı.

sagacious

Genel Moderator
Merhaba Arkadaşlar,

Spor Bölümleri Kuralları Güncellenmiştir.

Forum kuralları hepimiz içindir. Spor konulu tartışmalarımızı saygılı, seviyeli bir şekilde yaptığımız ve bölüm kurallarını benimseyip uyduğumuz ölçüde bu bölümlerin de daha iyi bir şekilde işleyeleceğini düşünüyoruz. Bu konuda sizlerin de gerekli hassasiyeti göstermenizi bekliyoruz.

Kuralları okumamak, uymamak için bahane sayılamaz ve burada bulunan her üye bu kuralları okumuş, kabul etmiş sayılır. Lütfen Okuyalım.

İyi forumlar dileriz.Wardom Spor Bölümleri Yönetimi
 

sagacious

Genel Moderator
Spor bölümlerinde yer alan 5. madde;

5) Fotomaç, Fanatik, Tümspor, AMK, Sabah ve Sabah gazetesi yayın grubu'na bağlı gazetelerin haberlerini paylaşmak (yoğun istek üzerine) güvenilmezliği yüzünden yasaklanmıştır. Bu kaynaklardan alınmış konular kapatılır. Wardom spor bölümlerinde doğru haber paylaşmak esastır.

aşağıdaki gibi değiştirilmiştir.

5) Fotomaç, Fanatik, Tümspor, AMK, Sabah ve Sabah gazetesi yayın grubu'na bağlı gazetelerin transfer haberlerini paylaşmak (yoğun istek üzerine) güvenilmezliği yüzünden yasaklanmıştır. Bu kaynaklardan alınmış transfer ile ilgili konular kapatılır. Wardom spor bölümlerinde doğru haber paylaşmak esastır.

Lütfen bilginize...


Spor Bölümleri Kurallarında gerekli görülen değişiklikler bu başlık altında duyurulmaya devam edilecektir.
 

sagacious

Genel Moderator
10 Aralık 2013 tarihli "Dikkat Spor Bölümü Kuralları" konu başlığı "Spor Bölümü Kuralları Güncelleme ve Duyuruları" olarak yeniden düzenlenmiştir.
 
Durum
Yanıtlara kapalı.