Spor Genel Bölümü Kuralları

Durum
Yanıtlara kapalı.
vantura
Super Moderator
Site Yetkilisi
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.1) Bu bölüme mesaj bırakmış üyeler, bu kurallar dahil aynı zamanda Wardom.org forum kurallarını da okumuş ve kabul etmiş sayılır.

2) Spor bölümünde yayınladığınız konuların sorumluluğu tamamen size aittir. Spor ile ilgili her konuyu paylaşabilirsiniz.

3) Tartışmalarınızı lütfen saygılı, seviyeli ve size yakışır şekilde yapın! Uygun görmediğiniz konularda veya mesajlarda tartışmak yerine, görevli mod yada smod arkadaşlara pm ile bildirin. Burada yayınlanan kurallara uyar ve benimsersek bölümümüze de güzel bir şekilde sahip çıkacağınıza inanıyoruz.

4) Paylaştığınız haber kaynağının linkini tam ve gizli olarak ekleyin, Mesela: "kaynak:sporx" diyerek geçiştirmeyin. Konunuz kapatılır.

5) Fotomaç, Fanatik, Tümspor, AMK, Sabah ve Sabah gazetesi yayın grubu'na bağlı gazetelerin transfer haberlerini paylaşmak (yoğun istek üzerine) güvenilmezliği yüzünden yasaklanmıştır. Bu kaynaklardan alınmış transfer ile ilgili konular kapatılır. Wardom spor bölümlerinde doğru haber paylaşmak esastır.

6) Paylaştığınız haberin konu başlığının, içeriğinin resim veya yazı olarak orjinal halini vermeye özen gösteriniz. Eğer söz konusu haber kaynağı içerikle uyumsuz, anlamsız tartışma yaratacak ve gerçeği yansıtmayan bir başlık kullanmış ve/ya içerik barındırıyorsa, bu durumda ilgili konular kapatılır.

7) Adından dolayı tepkiler çeken AMK adlı sözde spor gazetesinin adı alenen olmasa da üstü kapalı bir küfürün kısaltılmış halidir ve bu gazetenin adını bahane ederek wardom spor bölümlerinde kullanmak yasaktır. Benzer biçimde, her ne suretle olursa olsun, küfür ve kısaltmalarının kullanılması kesinlikle yasaktır.

8) Wardom Spor Bölümlerinde son zamanlarda kulüplermizin başkan ve yöneticilerinin, kulüp isimlerinin küçük düşürücü, rencide edici yada alaycı bir şekilde ifade edildiği belirlenmiştir. Herhangi bir şekilde küçük düşürücü, rencide edici yada alaycı ifadeler kullanmak kesinlikle yasaktır; bu gibi durumlar forumdan yasaklanma sebebidir ve buna asla izin verilmeyecektir. Lütfen bu konuya önem gösteriniz.

9) Maçlar sırasında Spor Bölümleri konularında açık link vermek kesinlikle yasaktır.

10) Açtığınız maç konularını maç sonunda güncellemeyi unutmayın. Güncelleme yapmayan konu sahiplerinin bir sonraki açtığı maç konusu sebep belirtilmeden kapatılacakdır. Ayrıca, ilgili maç konunuzun maç gününe yakın bir tarihte açtığınızdan emin olun.

11) Wardom.org genel forum kurallarına ilaveten Wardom Spor Bölümlerinde olduğu gibi her bölümün kendine özgü kuralları olabilir. Belirli bölümlere özgü olan bu kurallar, ilgili bölümlerde yayınlanmaktadır. Kuralları okumamak, uymamak için bahane sayılamaz. Burada bulunan her üye bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Konuyla alakası olmayan ve/ya belirtilen kurallara aykırı bir mesajı, ilgili forum yöneticilerinin değiştirme veya silme hakkı vardır.


Wardom Spor Bölümleri Yönetimi
 
- Yönetici düzenlemesi: :
Durum
Yanıtlara kapalı.
Üst