srpski film i izleyen var mı

PReSCoLD
Forum Ustası
Arkadaşlar izlemeyin aman psikoloji bozulması nedir çok iyi bilirim yıllar önce yaşadığım bi olay olmasına rağmen hala etkileri var üstümde.. Tabi film izleyerek bozmadım psikolojimi ama olsun yinede izlemeyin bu film bird solo of 120 days ve the human centipede aman aman bu 3 filmden uzak durun :)

Semyaza
Forum Kalfası
Arkadaşlar izlemeyin aman psikoloji bozulması nedir çok iyi bilirim yıllar önce yaşadığım bi olay olmasına rağmen hala etkileri var üstümde.. Tabi film izleyerek bozmadım psikolojimi ama olsun yinede izlemeyin bu film bird solo of 120 days ve the human centipede aman aman bu 3 filmden uzak durun :)
En sevdiğim filmler :p

neronaga
Elit Üye
human centipede alanındaki en kötü film olsa gerek :)

gorkem
Forum Ustası
izlemediyseniz izlemeyin..

gözükünü s.kiim lafını birebir gözlemlediğiniz bir sahne var..gereksiz:)

Pe55iMySTiC
Forum Kalfası
ne konu başlığında ki ne de yorumlarda ki filmleri izledim... o kadar canım sıkıldı ki alayını izleyecem şimdi...

Pe55iMySTiC
Forum Kalfası
Konusu ...
Çok derin anlatılmaz, yaşanmaz da izlenir öyle sadece... Ben sadece bir sırp filmini izledim şimdi sıradakine bakcam