Star Wars Jedi Knight IIJedi Outcast türkçe dil paketitürkçe yama | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Star Wars Jedi Knight IIJedi Outcast türkçe dil paketitürkçe yama

SithLord

Cool Üye
Jedi Outcast Türkçe Dil paketi çıktı(08/02/2007)
Knights Of The Force u geliştircisi olan Osman GÜNYAZ (Master Tim), Jedi Outcast in türkçe dil paketini yayınladı:eek:
Benim gibi Star Wars Fanı olan arkadaşlar varsa veya Jedi Outcasti Türkçe oynamak isteyenler varsa dosyayı BURADAN indirebilirler ;)
Extra LİNK
Ayrıca Knights Of the Force 1 Mart ta çıkacakmış:cool:

Kurulum:

JOçeviri.pk3 isimli dosyayı bilgisayarınızda kurulu olan Jedi outcast oyunun Gamedata klasörüne kopyalayın. örnek "C:\Program Files\LucasArts\Star Wars Jedi Knight Jedi Outcast\Gamedata"

Oyunu başlatıktan sonra dil seçeneklerinden Türkçeyi seçin.

SETUP-->OPTIONS-->Text-->Türkçe

ayrıca oyun içindeki diyaloglarında ekranda alt yazı olarak görünmesi için tüm diyaloglar seçeneğini seçin.

SETUP-->OPTIONS-->Subtitles-->All voiceovers
ÖNEMLİ
Eğer dosyayı Gamedata içine attığınızda altyazılarda hala türkçe gözükmüyorsa, dosyayı Gamedata-->Base içine atın.Bende çalışmadı, ben de base içine attım çalıştı:eek: Tabii sorun bende de olabilir:D

- Yönetici düzenlemesi: :

paramont

Çırak
dostum çok sağol aslında ben pek star wars hayranı değilim ama oyunlarının hayranıyım:Dşimdi outcast ı oynamaya başladım bu türkçe paket te çok işime yaradı sağol

ve ayrıca ilk link silinmiş ben ikinciden indirdim