svchostexe adı ile gizlenen yeni nesil keyloger a dikkat

0010-010
Banned
Abı sımdı bız kullanıyoruz o yuzden komık gelıyor mazur gorun bızı :D

Ama yapana helal olsun ayrıca arkadas eksık anlatım yapmıs orıjınalını ben 1st de verdım :D

Bu sekıl pc den bu keyloger KALKMAZ :D

LasTChaoS
Daimi Üye
1stLarın yorumlar süper :D:D Yerden yazıyorum şuanda :D:D:D:D
Evet bu svchostu çok yakından tanıyoruz çok canlar yakmış doğrudur :D:D

Yardım sever
Banned
Arkadaş paylaşmış,,wardom'a giren her wuser first değil,,kaynağının burası olduğunu bilmemesi doğal.... ben bölümlerimde bölüm kurallarına uygun şekilde açılan her konunun arkasındayım,,geyik yapacaksanız tıklayınız :cool:

saygılar
İlginiz için teşekkürler.

Abı sımdı bız kullanıyoruz o yuzden komık gelıyor mazur gorun bızı :D

Ama yapana helal olsun ayrıca arkadas eksık anlatım yapmıs orıjınalını ben 1st de verdım :D

Bu sekıl pc den bu keyloger KALKMAZ :D

Geyik yaptığının farkındasındır herhalde anlatım baya güzel yapılmış hatta vermiş olduğum adreste bile yazılmış birçok kişi keyloger ı kaldırıp teşekkürde etmiş...

Demekki anlatım kusursuz bunu sende iyi biliyorsun ;) . Videoda onu gösteriyor sonuna kadar izleyin.

Ben paylaşım yaptım bilmeyenleri bilgilendirmek için.

Siz hala işin gırgırındasınız çok iyi bişe yapıyomuş gibide kafa geçmeye devam ediyorsunuz. :mad:

1stLarın yorumlar süper :D:D Yerden yazıyorum şuanda :D:D:D:D
Evet bu svchostu çok yakından tanıyoruz çok canlar yakmış doğrudur :D:D
Evet sağolsunlar konuyu güzel kirletmişler. Demekki keyloger çok daha canlar yakmaya devam ediyorki anlaşılmasın diye konu geyiğe çevrilmiş

- Yönetici düzenlemesi: :
0010-010
Banned
Yardım sever , o keylogerın tam kaldırılması orda mevcut degıl :)

onu yapan adam oyle bı yapmıs kı baya ugrastırıyor :):)

1st de konu mevcut sen gel 1st uye ol kendı actıgın konuya gulmez ısen adımı degıstırırım :D

Konunun komıklıgı baska yerde hocam snn konunda degıl :D

Yardım sever
Banned
Yardım sever , o keylogerın tam kaldırılması orda mevcut degıl :)

onu yapan adam oyle bı yapmıs kı baya ugrastırıyor :):)

1st de konu mevcut sen gel 1st uye ol kendı actıgın konuya gulmez ısen adımı degıstırırım :D

Konunun komıklıgı baska yerde hocam snn konunda degıl :D
Bence fazla kendini kasma milletide kandırma
koxp indirdim banada bulaştı ve fark edip bahsedildiği gibi temizledim yani sakata gelmedim temizleme yonteminde problem yok.

Tavsiyem güvenmediğiniz koxp leride indirmeyin.

Özetle ordaki 4 dosya olmadan hiç bi işe yaramaz keyloger videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.

ιηтιкαм
Forum Kalfası
Arkadaşım o keyloggeru bu sitenin admini yaptı ve yakalanmıyor anladınmı sorun bu.Sadece görev yönetisinde görünmeyebilir ama demekki hala çalışıyo senin milletten duyduğun bilgileri ilk o çıkartıyo.

Ve imzandaki şey o kadar saçma olmuşki hatta ve hatta görec yöneticisi değil görev yöneticisi.

Özet olarak o keylogger bu sitede üretiliyor 1 st class denilen yer ora istersen sende gel:)

Ayrıca diyorumki isterse bu keylogu yapan abimiz isterse svchost.exe olarak göstermez başka isimlerle kullanır veya orda gözükmez.Burdanda anlıyoruzki antivirüs programlarına güvenmiceksin kaspersky bile tanımıyor virustotalda tarama yaptıgında 0/42 oluyo.

Tamam daha yazmayın bu konuyo gerekli cevap yazıldı anlamadıysan pm at bana açıkliyim.

Yardım sever
Banned
Arkadaşım o keyloggeru bu sitenin admini yaptı ve yakalanmıyor anladınmı sorun bu.Sadece görev yönetisinde görünmeyebilir ama demekki hala çalışıyo senin milletten duyduğun bilgileri ilk o çıkartıyo.

Ve imzandaki şey o kadar saçma olmuşki hatta ve hatta görec yöneticisi değil görev yöneticisi.

Özet olarak o keylogger bu sitede üretiliyor 1 st class denilen yer ora istersen sende gel:)

Ayrıca diyorumki isterse bu keylogu yapan abimiz isterse svchost.exe olarak göstermez başka isimlerle kullanır veya orda gözükmez.Burdanda anlıyoruzki antivirüs programlarına güvenmiceksin kaspersky bile tanımıyor virustotalda tarama yaptıgında 0/42 oluyo.

Tamam daha yazmayın bu konuyo gerekli cevap yazıldı anlamadıysan pm at bana açıkliyim.
Uyarı için teşekkürler görev olarak düzelttim

Keyloger yakalanmadığı için bulaşıyor bu doğru ben koxp indirdiğimde anti virus yazılımım yakalamadı ve bulaştı.

Ama artık kurtuldum yanı temizleme yontemınde problem yok rahat olun.
Tekrar aktif olmadığıda videoda gösterilmiş.

Strawberry Fields
Forum Ustası
Yardım sever;

Öncelikle yardımın için teşekkürler :).

ßahsettiğin keylogger hafife alınabilecek piyasa malı bir program değildir.

1stClass 'a özel bir keyloggerdir ve çok can yaktığı için yavaş yavaş açığa çıkartılmaya çalışıyor.

ßak bu programı yapan adamın sana bir mesajı var;

Keyloggerı gizlemek, saklamak, fazlasıyla yaparız ancak herşeyin bir ayarı olması gerekiyor.

--------------------------------

Fazla kasmayın isterseniz, kendi iyiliğiniz için ;)

- Yönetici düzenlemesi: :
Yardım sever
Banned
Yardım sever;

Öncelikle yardımın için teşekkürler :).

ßahsettiğin keylogger hafife alınabilecek piyasa malı bir program değildir.

1stClass 'a özel bir keyloggerdir ve çok can yaktığı için yavaş yavaş açığa çıkartılmaya çalışıyor.

bak bu programı yapan adamın sana bir mesajı var;

Keyloggerı gizlemek, saklamak, fazlasıyla yaparız ancak herşeyin bir ayarı olması gerekiyor.

--------------------------------

fazla kasmayın isterseniz, kendi iyiliğiniz için ;)

Hocam ben okadarını anlamam mevcut yontem ile bulaşan keyloger temizleniyormu evet ben ona bakrım bana bulaştı temizledim.

No problem

RUDEBOY
Forum Ustası
helal olsun :D elin oğlu neler yapıyor

bu arada yardım sever aynı loggeri sana ben yedirmiş olsam :D dediğin yöntem dışında 4 kadar aktif programa injecte olmuş halini de temizlemek zorunda kalırdın :D tabi anlayana kadar iş işten gecmiş olurdu