Tarıka oku arkadaşım

Durum
Yanıtlara kapalı.
SpeedyDNA
Daimi Üye
bak swain sup mod olabilirsin ama bu sana insanlara hakaret edebilme iznini vermez bir insandan sikayetci isen bunu sorumlu kişiye iletirsin eger sikayetinde haklıysan gereken yapılır

ama bu sekilde insanlara hakaret ederek kücük düşürmeye calısarak bi yerlere gelemezsin

bu yöntemle mesaj sayını artırmaya calıstıgını anlamadıgımı sanma böyle bir seyi neden yaptıgını cözemedim ama

NorthWind
Banned
tarikda bir smod... onun karismasi yeterli bence...
arti insanlara hakaret etmen cok yanlis. yakismiyor 1 smoda...

swain demiş ki:
ne demek karışma ? smod olarak tabıkı ben karışıcam gorevim bu
bana tek bı tane kendımı oven yazı gosterırmısın tek bir tane ?
imzama gelınce bu crimson rivers adlı en cok satan kıtaplar arasında olan bı kıtaptan alıntıbenım sozlerım deıl hosuma gıttı yazdım

hitap seklım hos olmayabılır ama tarıgın davranısları ortada
kurallara hala uymuyo aksam yetkımı aldırıcam demesıne ragmen kıtledııgm baslıgı acmakten gerı kalmamıs...

swain
Daimi Üye
beyler neyı arttırmaya caısıcam ben ?
sız deılmısınız solıceklerınızı 2-3 mesaj halınde soleyenler ?
ben onları edıtledımmı ? ıstesem mesaj sayımı 1000 yaparım bunun ıcın forumukırletmeye lüzum yok kımseye de hakaret etmedım
kes sesını hakaretse bır tek o var arkasındada dururum sızın ve tarıgın ettıgınız kufurler hıc bırınızı rahatsız etmedıde bu mu rahatszı ettı ?
tarıgın karısması yeterlı deıl cunku tarık kurallaraya uymayan bı smod kendınız de soledınız forumdada baslık acılmıs dıkkat edersenız baslıgı ben acmadım
olayada mudahale etme hakkım var sanırım yeterınce acık
baslıgı tekrar kıtlıyorum

TARIK
Super Moderator
Site Yetkilisi
jackal demiş ki:
eywallah anladık anlıcamızı,
dunku çocuk geldı bıze aklıl verdı arkadaşları ona sahıp çıktı... eywalah koruyun birbirinizi kardeşşce bi forum kurulur bu sayede, ellerinize sağlık...
(tarık kardeş kendımce konuyu kapadım istediğini yaz arkadaşım hiç umurumda değil ama o got lafını fılan unutmayacağımı bıl arkadaşım senı adam yerıne koyup adam gıbı kouştuk karşılında kufurle cevap verdın,)
Saygılar...
"eywalah koruyun birbirinizi kardeşşce bi forum kurulur bu sayede"

Böyle dostlarım olduğu için gurur duyuyorum en azından hava atan artis dostlarım yok

neron
Forum Kalfası
10 dakikada 20 msj atmışsınız hem de kendi forumunuzun modlarıyla tartışıyorsunuz bence bu topici silmeli ve pm den devam etmelisiz.

TARIK
Super Moderator
Site Yetkilisi
swain

burda artislik takınarak masaj yazma. neden konuyu kitliyorsun. cevap vermek zor mu geliyor bana. konu ben burda s.mod olduğu sürece açık kalcak ne zaman silinirsem kitlersin.

neron
PM den devam edilme konusunu anlayamıyor bazı insanlar...

swain
Daimi Üye
sana cevap vermek bana yakısmaz da ondan
once forum adabını ogrenmelısın
kufursuz konusmayı ogrenmelısın hakaret etmemeyıde ..
ben de sende sıkayetcıyım bundanboyle ayrıca ozelden forumun dusmanıyım dıyen de sen deıldın heralde ?
smodlugun gıdıcek yaptıkların kurallara aykırıydı tabıkı bır bedelı olmalı

SpeedyDNA
Daimi Üye
evet 3 ünüzünde gitmeli yetkileri zaten tarık kendisi silinmesini istedi ikinizde gereksiz yere tartısma cıkardınız

Anarchy
Daimi Üye
Forum acildiiindan beri hep aynı muhabbet mesaj sayisini arttırma mesaj sayısını arttırma ...bazı forumlar var mesaj(post) attıkca sana shell veriolar veya hosting ama burada ona benzer bisey yok gereksiz kavga.
Bu arada ben PM bolumunu bulamadm yeni forumda.Nerede ?

swain
Daimi Üye
tartısma fln cıkarmadı ben zaten tartısmayı onlemek ıcın kıtlemıstım baslıgı ama bu an acık oldugu ıcın devam edıyor
m3hm3t gelınceye kadar kıtlemıcem kendı gorsun kararını versın
tartısmayı kım cıkardıysa o belırler

TARIK
Super Moderator
Site Yetkilisi
"smodlugun gıdıcek yaptıkların kurallara aykırıydı tabıkı bır bedelı olmalı"

sen mi sildirceksin beni ben kendim istekde bulundum be sen kim oluyorsun. sen kendi çapında artissin. git ana sayfada haber yaz. yallah

jackal
Forum Kalfası
sen merak etme spedy biz adam olmayı bılırız gereklı yazıyı yazdım ben m3hm3t e modluğum konusunda alınması için gerekenı yazdım ama bunu sendne tarıkdan veya başkasından tırstığım veya siz yazdınız diye değil kenı değerlerım bozduğu için yazdım, burda mod olmak istememın ılk endenı forumun eskı uyelerındendım ve ortamı bılıyordum bu yuzden ıstedım ama eskı ortamla alakası olmadını anladım ve mod olmama gerek kalmadını oğrendım,
saygılar...

swain
Daimi Üye
ben bu forumda smod olarak yaptıklarında sıkayetcıyım ve bende sıkayet ettım
madem gıdıceksın neden hala hakaret etmeye devam edıyosun tarık ?
senden sıkayetcı olana da kufur etmıssın daha oncede dunya kadar kufur ettın kımse sesını cıkardı mı ?
anlatmak ıstemedıgım seyler var umarım mecbur bırakmassın lutfen sus artık hakaret te etme mehmet gelsın o karar versın

TARIK
Super Moderator
Site Yetkilisi
jackal demiş ki:
sen merak etme spedy biz adam olmayı bılırız gereklı yazıyı yazdım ben m3hm3t e modluğum konusunda alınması için gerekenı yazdım ama bunu sendne tarıkdan veya başkasından tırstığım veya siz yazdınız diye değil kenı değerlerım bozduğu için yazdım, burda mod olmak istememın ılk endenı forumun eskı uyelerındendım ve ortamı bılıyordum bu yuzden ıstedım ama eskı ortamla alakası olmadını anladım ve mod olmama gerek kalmadını oğrendım,
saygılar...
burda artis havalarındaydın ne oldu naz yapmaya başlamışsın

Anarchy
Daimi Üye
speedy ; baskalarının uzerine tıklayınca ozel mesaj gonder var ama kendi uzerime tıklayınca ozel mesaj kutusunu goruntule vs. yok ; profili goruntule filan var oraya daha once baktım ve simdi tekrar baktım ama ozel mesaj kutusu filan yok :( . Eski forumda aldıgım ozel mesajlar burada duruyormudur ? Yeni foruma geceli beri hic ozel mesaj almadım acaba sebebi bu mu ?

jackal
Forum Kalfası
o yazıda zoruna gıden bi şey mı var tarık senınle ılgılı bişi yazmadım birisi havalardaysa oda senın her yazılanı kendıne sayıyorsun s.mod. sun ya havandan geçılmıyor istdın zaman aç kapa konu b,de gel burda bana artıslıkden bahset,
senınle ılgılı muhabbetı kapadımı soledım hala bana sataşıyorsun uzak dur arkadaşım ya muhattap olmak istemıyorum senınle anlamak istemıosun heralde hesapda ordan bana laf koyucanda ben sana senın saçma cevabınla karşılık verıcem hah sana yakışır yanı

TARIK
Super Moderator
Site Yetkilisi
swain demiş ki:
ben bu forumda smod olarak yaptıklarında sıkayetcıyım ve bende sıkayet ettım
madem gıdıceksın neden hala hakaret etmeye devam edıyosun tarık ?
senden sıkayetcı olana da kufur etmıssın daha oncede dunya kadar kufur ettın kımse sesını cıkardı mı ?
anlatmak ıstemedıgım seyler var umarım mecbur bırakmassın lutfen sus artık hakaret te etme mehmet gelsın o karar versın
ne anlatmak istiyorsun ne gizliyorsun. buyur benim alnım ak anlat azında laf dolaştırma.
"anlatmak ıstemedıgım seyler var umarım mecbur bırakmassın " senden korkan sen gibi olsun anlat ne anlatacaksın bakalım ne kadar erkekliğin var

swain
Daimi Üye
m3hm3t ı zan altında bırakmak bana yakısmaz o yuzden o ıstemeden anlatmam
gel icqdan konusalım soledıgım yalansa yalan dersın
buraya da msg atma artık konu uzadıkca uzuyo gorevının kalan saatlerını barı duzgun gecır
kuralla bı kez olsun uymayı dene

- Yönetici düzenlemesi: :
TARIK
Super Moderator
Site Yetkilisi
swain demiş ki:
m3hm3t ı zan altında bırakmak bana yakısmaz o yuzden o ıstemeden anlatmam
gel icqdan konusalım soledıgım yalansa yalan dersın
buraya da msg atma artık konu uzadıkca uzuyo gorevının kalan saatlerını barı duzgun gecır
kuralla bı kez olsun uymayı dene
ICQ takılmıyorum MSN : Admin@yukle.net Gel Konuş

Durum
Yanıtlara kapalı.