Tecavüze uğramış kız arkadaş

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Bu forumdaki kişilerin geneli erkek olduğu için buraya özellikle yazıyorum. Topik dışı ise siler yada uygun yere kaldırırsınız site karışık geldi biraz, bilemedim.

Google'da dolaşırken bir konu gördüm burada açılmış; daha önce birlikteliği olmuş kızlara saydırılmayan laf bırakılmamış. Çok üzüldüm, hem kızların kızlığını ve ahını almaktan geri kalmazsınız hemde burada oturmuş o kızlara saymadığınız laf kalmaz.Sanki namus iki bacak arasında ya.

Ya ben ne yapayım ya benim erkek arkadaşım nasıl düşünsün? nasıl olsa kızlığı yok alan almış (tecavüz) bir darbe de ben mi vurayım desin? yada ben hiç evlenemim her erkek bana o gözle mi baksın? zaten şu an erkek arkadaşımdan başka bir erkeğe de güvvenemiyorum ya.

Doğru okudunuz tecavüz, şu filmlerde gördüğünüz gibi öyle zorla ele geçirilme, döverek öldürme tehditleriyle, avazınız çıktığı kadar bağırın, bağıramazsınız ki bir el ağzınıı kapatmış boğuyor sizi, ya razı olacaksınız ya da sabaha kadar dayak yiyeceksiniz... o sırada sizi deli gibi sokaak sokak arayan babanız, ya adam kalp krizi geçirirde bir kenara yuwarlanıp ölürse korkusu, arkadaşlarının geleceğine dair tehditler; sonuç teslim oluyorsunuz; ve artık bir kadınsınız. O sırada ise halı hazırda birbirimize yeni yeni ısındığımız bir erkek arkadaşım var oldukça çok değer veriyor bana. O ne yapmalı siz olsanız ne yapardınız?

Hala buralardaysan sana ciddi bir cevap yazayım.

1- Burada kim, hangi kıza, ne saydırmış. Alıntı yapmasını biliyorsan yap, koy önümüze. Okuduğunuz gazelmi, uzun havamı bilelim.

2- Kimse kimseyi zorla sekse sürüklemiyor. Bu iş, şayet tecavüz ise adli merciler gerekeni yapar. Yok, tecavüz değilse, alan razı veren razı durumları söz konusu.

3- Namusun iki bacak arasında olmadığını biz de durmadan anlatıp duruyoruz ama gel de bizim cemaatçilere anlat bunu :p

4- Öyle kızlar tanıyorum ki, yüzlerce erkeğin içine bir uçtan girip, diğer uçtan çıkar, bi şeycik te olmaz. Siz bizi potansiyel tecavüzcü yerine koyduğunuzun farkındamısınız?

5- Nacizane bir tavsiye..

Yarın yola çıktığınızda etrafınızdan gelip geçen insanlara daha alıcı gözüyle bakın.

Eli sakat, ayağı topal, kamburu çıkmış, suratında yanık, gözünde camekan gibi gözlük, tipi kayık, kendi kendine konuşa konuşa hatta kavga ederek yürüyen, gözü görmeyen, eli tutmayan, beli tutmayan, kolsuz, protez ayaklı, efkarından sigarayı yercesine içen

yüzlerce insanla karşılaşacaksınız.

Hepsinin bir hikayesi var ve inanın hiç birisinin hikayesi sizinkinden daha hafif değil.

Hayatta mutlu olabilmek için yüzlerce, binlerce sebebiniz caddelerde önünüzden geçiyor

Siz kendi derdinize düşmüş, şükredebileceğiniz bu sıkıntılı insanları görmeden geçerken..

Netice itibarıyla, bekaret dediğiniz şeye ben şahsen önem vermiyorum.

Herkes hata yapabilir.

Bakire kızların hataları, kalecilerin hatalarına benzer.

Herkes binlerce hata yapar ama kaleci yaptığında gol olur.

Ama hayat bir maçtır sevgili kardeşim.

Biri biter, diğeri başlar.

Her yeni gün, yeni bir mücadele, yeni bir maçtır.

Dün kaybettiğin maçta kalırsan küme düşersin.

Dün neden kaybettiğini iyi hatırlayıp, yarınki maça öyle hazırlanmalısın.

Takma kafana bunları.

Çünkü bunları kafasına takmayan yüzbinlerce insanın bulunduğu bir ülkede yaşıyorsun.

Bu arada, isim vermeyeceğim ama anlayan anlayacak,

wardom'un bir kızı vardı.

Olay kız.

O işte o...

Dağınık yatak misali.

En son durumunu bilmem bileniniz varmı.

Evlendi ve bir de çocuğu var.

Kimle evlendi?

Bir cemaatçiyle :)

İster inanın, ister inanmayın.

Yaaa böyle işte yeğen ;)

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
bu arada Hasret Gümüş arkadaşım pm yoluyla bir isim vererek ( cemaatçiyle evlenen şu mu? ) şeklinde bir soru sordu.

Cemaatçi ve bir kız söz konusu olunca hemen akıllara gelen bir iki isim var doğal olarak.

Hasret'e bana bunu hatırlattığı için teşekkür ederek, milleti yanlış düşünmeye sevk edebilme ihtimalim olduğu için küçük bir düzeltme yapmalıyım.

O isim vermeyeceğim kız, forumun altını üstüne getiren bir kızdı ve iyi bir kızdı :p

Bilmeyen yine bilmesin. Bilen isim misim yazmasın lütfen.

Konudan çıkmayalım ;)

HasretGÜMÜŞ
Forum Ustası
Evet ben isim sordum, şu mu diye.

Aklıma gelen ilk kişiyi açıkca sordum.

Hayır şu diye cevap aldım :)

Konudan ben de çıkayım

HAMUŞ
Misafir Üye

Olay kız.

O işte o...

Dağınık yatak misali.

Kimle evlendi?

Yaaa böyle işte yeğen ;)

Hahaha :D

Baya baya dedikodu yapıyon abi

CekoReis
Forum Kalfası
Hala buralardaysan sana ciddi bir cevap yazayım.

1- Burada kim, hangi kıza, ne saydırmış. Alıntı yapmasını biliyorsan yap, koy önümüze. Okuduğunuz gazelmi, uzun havamı bilelim.

2- Kimse kimseyi zorla sekse sürüklemiyor. Bu iş, şayet tecavüz ise adli merciler gerekeni yapar. Yok, tecavüz değilse, alan razı veren razı durumları söz konusu.

3- Namusun iki bacak arasında olmadığını biz de durmadan anlatıp duruyoruz ama gel de bizim cemaatçilere anlat bunu :p

4- Öyle kızlar tanıyorum ki, yüzlerce erkeğin içine bir uçtan girip, diğer uçtan çıkar, bi şeycik te olmaz. Siz bizi potansiyel tecavüzcü yerine koyduğunuzun farkındamısınız?

5- Nacizane bir tavsiye..

Yarın yola çıktığınızda etrafınızdan gelip geçen insanlara daha alıcı gözüyle bakın.

Eli sakat, ayağı topal, kamburu çıkmış, suratında yanık, gözünde camekan gibi gözlük, tipi kayık, kendi kendine konuşa konuşa hatta kavga ederek yürüyen, gözü görmeyen, eli tutmayan, beli tutmayan, kolsuz, protez ayaklı, efkarından sigarayı yercesine içen

yüzlerce insanla karşılaşacaksınız.

Hepsinin bir hikayesi var ve inanın hiç birisinin hikayesi sizinkinden daha hafif değil.

Hayatta mutlu olabilmek için yüzlerce, binlerce sebebiniz caddelerde önünüzden geçiyor

Siz kendi derdinize düşmüş, şükredebileceğiniz bu sıkıntılı insanları görmeden geçerken..

Netice itibarıyla, bekaret dediğiniz şeye ben şahsen önem vermiyorum.

Herkes hata yapabilir.

Bakire kızların hataları, kalecilerin hatalarına benzer.

Herkes binlerce hata yapar ama kaleci yaptığında gol olur.

Ama hayat bir maçtır sevgili kardeşim.

Biri biter, diğeri başlar.

Her yeni gün, yeni bir mücadele, yeni bir maçtır.

Dün kaybettiğin maçta kalırsan küme düşersin.

Dün neden kaybettiğini iyi hatırlayıp, yarınki maça öyle hazırlanmalısın.

Takma kafana bunları.

Çünkü bunları kafasına takmayan yüzbinlerce insanın bulunduğu bir ülkede yaşıyorsun.

Olay kız.

O işte o...

Dağınık yatak misali.

Kimle evlendi?

Yaaa böyle işte yeğen ;)
Videosu çıkmıştı o kızın değil mi