Toplam Değeri 30 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Oyun

alpay29
Super Moderator
Site Yetkilisi
Taxi City 1988 V1Normal fiyatı: 1,39 TL

Yükleme sayısı: 1.000.000+

Çocukluğumuzda oynadığımız Crazy Taxi’nin farklı bir versiyonu olan bu oyunda adından da anlaşılabileceği gibi taksinize atlayıp şehrin içinde dolaşarak müşterileri gitmek istediği yerlere götüreceksiniz. Serbest sürüş modu, düzenli içerik güncellemeleri ve detaylı haritalarıyla Taxi City 1988 V1, boş zamanlarınız için güzel bir alternatif olabilir.


Taxi City 1988 V1
İNDİRParanormal Territory


Normal fiyatı: 0,99 TL

Yükleme sayısı: 50.000+

Klasik bir korku ve macera oyunu olan Paranormal Territory, mobilde korku oyunu oynamayı sevenler ve gerilmek isteyenler için son derece ideal bir oyun. Ayrıca ilk oyunu beğenirseniz serinin ikinci oyunu da kısa süreliğine ücretsiz.

Kensho


Normal fiyatı: 15,99 TL

Yükleme sayısı: 1.000+

Bulmaca oyunlarını sevenlerin kesinlikle göz atması gereken Kensho, Play Store’da 'Editörün Seçimi' oyunları arasında yer alıyor. Oyun, güzel grafiklerinin yanı sıra barındırdığı 11 orijinal müzikle bir yandan da kulaklarınıza hitap edecek.GoBotix


Normal fiyatı: 0,69 TL

Yükleme sayısı: 100.000+

Monument Valley ile mobilde 3B bulmaca oyunlarının popülerleşmesi, bu türde birçok oyunun çıkmasına da vesile oldu. Daha önceki Monument Valley ve Mekorama oyunlarını sevdiyseniz GoBotix’e de kesinlikle bir şans vermeniz gerekiyor.
Crosswords Word Fill Pro


Normal fiyatı: 10,99 TL

Yükleme sayısı: 1.000+

Listemizin son oyunu olan Crosswords Word, adından da anlaşılabileceği gibi bir kelime bulmaca oyunu. Gazetelerin bulmaca eklerindeki bulmacaları çözmeyi sevenler ve boş vakitlerinde oynayacak küçük oyunlar arayanlar için Türkçe dâhil 16 farklı dil desteği sunan Crosswords Word iyi bir alternatif olabilir.Nisan ayının ilk haftasında Google Play Store'da indirime giren oyunların arasından seçtiklerimizi sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Ücretsiz oyun ve uygulamaları sizlerle paylaşmaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.
 
Üst