Traş Makinesi alacağım ACİL Yardım arkadaşlar

Peker
Forum ustası
Necdet modumun berberi :D:D
Necdet modun yatmaz, ancak yatırır..

Altta kalmayı değil misyoner pozisyonunu sever..

Piston aşağı komutu ile testesteron hormonu seviyesindeki ani artış kanallardaki hidroliğin psi değerlerini muazzam limitlere çıkararak taarruz eder..

Onunla cenk meydanında karşılaşıp hayatta kalabilen bir kaç uludan duyduğum kadarıyla posedion necdet35 in kudretini görseydi sokarım böyle işe ben oynamıyorum ulen der tüm tarih kitaplarından adını sildirtmek için dilekçe verirdi dediklerini işittim..

Gene bir rivayete göre Kleopatranın falcılarından necdet35 in 1970 yıllarda dünyaya geleceğini öğrenip mısır takvimine göre uyanacağı tarihi buna göre ayarladığı ve ,mumyalama işlemi esnasında ise kremi bol bol sürdürdüğünü Lauvre Müzesinde sergilenen bir papirüs üzerindeki simgelerden çevrildiği beyan ediliyor..:)

necdet35
Co-Admin
Site Yetkilisi
Necdet modun yatmaz, ancak yatırır..

Altta kalmayı değil misyoner pozisyonunu sever..

Piston aşağı komutu ile testesteron hormonu seviyesindeki ani artış kanallardaki hidroliğin psi değerlerini muazzam limitlere çıkararak taarruz eder..

Onunla cenk meydanında karşılaşıp hayatta kalabilen bir kaç uludan duyduğum kadarıyla posedion necdet35 in kudretini görseydi sokarım böyle işe ben oynamıyorum ulen der tüm tarih kitaplarından adını sildirtmek için dilekçe verirdi dediklerini işittim..

Gene bir rivayete göre Kleopatranın falcılarından necdet35 in 1970 yıllarda dünyaya geleceğini öğrenip mısır takvimine göre uyanacağı tarihi buna göre ayarladığı ve ,mumyalama işlemi esnasında ise kremi bol bol sürdürdüğünü Lauvre Müzesinde sergilenen bir papirüs üzerindeki simgelerden çevrildiği beyan ediliyor..:)
Beni benden iyi tanıyor :D

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Birader; berberin koltuğuna oturduğun anda işkence başlıyor.

darbe üstüne darbe yemeye başlıyorsun daha ilk dakkalarda.

Durum vahim hallere ulaşınca keşke kendi saçımı kendim kesebilseydim diyorsun.

Yooo. Ben o koltuğa oturup ta uyuklamadığım günü hatırlamam :D

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi

Makina sıkıntı yapıyor bende.

Makina sıkıntı yapıyorsa öncelikle düzenli uyku şart

Sonra abur cubura son. Abur cubur yiyerek beslendiğini düşünenler hep yanılır

Metabolizmayı boş şeylerle yormayın

Ceviz kırpıntıları üzerine bal serpiştirip günde iki kaşık yemekte fayda var.

Bütün bunlar fayda etmiyorsa, mavi küçük haplar ;)

Makina önemli makina!

Makinanın bakımını iyi yapmak gerekir :cool:

sagacious
Genel Moderator
İyisi mi takım elbiseyi at, RobinsonCrusoeVari kuul takıl, bırak sakalın da altın çağını yaşasın. :p
Bak Arda'da da sakallar fora, meaşallah :D

Yıldıray27
Forum Ustası
bir zamandan sonra yoluyor.....

en iyisi cilet....:D
cilette tahriş ediyor modum kırmızı dolaşmak istemiyorum:D

İyisi mi takım elbiseyi at, RobinsonCrusoeVari kuul takıl, bırak sakalın da altın çağını yaşasın. :p
Bak Arda'da da sakallar fora, meaşallah :D
Aynen modum bende öyle yapıyorum genelde ama kısaltmak şekil vermek top sakal filan yapmak için gerekiyor bu zımbırtı:D

Tuva
Forum Ustası
Bende kullandım bunlardan. Hala da kullanıyorum.

Sakal ve bıyık tıraşı için kullanacaksan ve sıfırlama (sinek kaydı) olarak keseceksen o gösterdiklerinin hiç biri sıfırlamaz. Sıfırlamıyor da bizzat denendi. Philips AT 890 alacaksın o iş için ve sadece sıfırlama kesmesi için kullanacaksan. Zaten tek o amaç için kullanılıyor ve yukarı - aşağı veya aşağı - yukarı şeklinde kesmez daireler çizerek uygulayacaksın öyle keser. Arkasında favori kesme bıçağı da var kapaklı. Tıraş köpüğü veya jeli ile kullanabilirsin. Islak kuru fark etmez kullanabilirsin. Vücut temizliği için bu aleti kullanamazsın dediğim gibi sadece sakalı ve bıyığı sıfırlamak için kullanırsın.

Bakım kitini de yine Philips'in QG 3320'sini alabilirsin. Bunla da sakalı ve bıyığı sıfırlama hariç istediğin gibi kısaltır şekil verebilirsin. Favori düzeltebilir / kesebilirsin. Burun temizleme aparatı içinde mevcut. Saç kesme hiç yapmadım çünkü saç için berbere gidiyorum.

- Yönetici düzenlemesi: :
CekoReis
Forum Kalfası
Bana da lazım pandemide erteledim şimdi yavaştan inmeye başladı fiyatlar hem de dövize rağmen

Ne önerirsiniz wardom ahalisi