Trendy Flash Intro Builder 10-Full | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Trendy Flash Intro Builder 10-Full

misafir913

Daimi Üye


Trendy Flash Intro Builder 1.0 Programı... İçinde kendi hazır şablonları ile web siteniz için birbirinden mükemmel introlar yapabileceğiniz gelişmiş bir program. Programın kullanımı çok kolay.. Programı açıyorsunuz, boşlukları dolduruyorsunuz, program sayesinde hazırladığınız introya zevkinize göre müzik,resim ekleyip sitenizde kullanabilirsiniz.. Seriali içindedir (seriali elle giriniz)..Toplam boyut 15 Mb

İndirmek İçin buraya tıklayınız --> :taz:

Aragorn77 arkadaşın Trendyflash in 1.1 version u icin vermiş olduğu linkler.Hem ful version hem de web versiyon..

http://rapidshare.com/files/70459067/trendy.rar
http://depositfiles.com/en/files/2404371
http://www.filefactory.com/file/186455
 
- Yönetici düzenlemesi: :

aragorn77

Daimi Üye
defalarca denedim olmadi ama gerekde kalmadi ikinci msj da 1.1 versiyonunu buldum onu paylasdim senin yüklediginde problem yasayan olursa benim verdigim linklerden indirsinler hatta bence ilk msj ni edit yapib benim linklerride senin msj na eklesen daha da ii olur ilgin icin tesekkprler

Tekrar pc ye yükledim ve şifreyi girdim..Hatta bir de rastgele intro yaptım ..Sorun yaşamadım..şifreyi yazarak elle girdinmi..

 
rar i actiktan sonraki ilk exe dosyasini calistirin o seriali kabul ediyor.
arkadaslar program harika tesekkürler. ben güzel bir flas olusturdum siteme atiyorum ama malesef web de acilmiyor oysa adreside dogruluyorum local görmüyor yani zaten prohram sonlanirken atacagin site adresini istiyor.. acaba hangi islemi eksik yapiyorum ??
 
rar i actiktan sonraki ilk exe dosyasini calistirin o seriali kabul ediyor.
arkadaslar program harika tesekkürler. ben güzel bir flas olusturdum siteme atiyorum ama malesef web de acilmiyor oysa adreside dogruluyorum local görmüyor yani, zaten program sonlanirken atacagin site adresini istiyor.. acaba hangi islemi eksik yapiyorum ??
 
Üst