Ubuntu sipariş ettim ve geldiD | Wardom.Org

Ubuntu sipariş ettim ve geldiD

livestrong

Banned
arkadaşlar geçenlerde wardomda okudugum bi yazıdan dolayı modlarımızdan birisinin tavsiyesi üzerine ubuntu sipariş etme kararı aldım 6-10 hafta içerisinde geleceği yazıyordu sitesinde nedense buna pek ihtimal vermemiştim ama bugun birden ptt görevlisi kapıyı çaldı ve bi paket verdi alla ala die bi baktım ubuntu

gorunce gerçekten sevindim ama nasıl kullanacağım hakkında fazla bilgim yok bilgisi olan arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum:)

eğer sizde sipariş etmek isterseniz ziyaret edin ingilizce bir şey anlamıyorum derseniz gugula girin ubuntu yazın çıkan seceneklerden ubuntu sitesinin yanındaki bu sayfanın çevirisini yap yazısına tıklayın yeteri oranda çeviri yapıoyor:)

yardımlarınızı bekliyorum..

Balamir

Banned
Bende izmirdeyken istemiştim gelmişti hatta zarfı hala duruyor :D yükledim falan hoşuma gitmedi redhat a geriye dönmüştüm :D içinden yapıştırması çıktımı ? bende bir ton çıktı bulduğum yere yapıştırdım vallahi

*

Banned
Zate ücretsiz bir sistem :)

Home
Your Download Should Begin Shortly

If your download does not start in approximately 15 seconds, you can click here to launch the download.

burdan indirme oLanagı sagLamısLar adamLar :) ama tabii ben orjinaL bir paket istiyorum dersen orası ayrı..

hayırLı oLsun dostum :) güLe güLe kuLLan..

bondcemil

Forum Ustası
Bende izmirdeyken istemiştim gelmişti hatta zarfı hala duruyor :D yükledim falan hoşuma gitmedi redhat a geriye dönmüştüm :D içinden yapıştırması çıktımı ? bende bir ton çıktı bulduğum yere yapıştırdım vallahi
o yapıştırmalar hala duruyor bende. zarfın içinde bekliyor ama yapıştıracak bir canlı bulamadım :p eşyalara kıyamam :)

- Yönetici düzenlemesi: :

livestrong

Banned
evet cıktı 4 tane bende kopegime yapıstırdım:D:D:D

arkadaslar kargo ucreti bile yok ama tek eksiği ve en önemlisi windowsun üzerine kuruyorsun yani windows olmadan çalışmıyor sadece deneme sürümü olarak kullana biliosun windows olmadan:)

\Emix

Forum Ustası
evet cıktı 4 tane bende kopegime yapıstırdım:D:D:D

arkadaslar kargo ucreti bile yok ama tek eksiği ve en önemlisi windowsun üzerine kuruyorsun yani windows olmadan çalışmıyor sadece deneme sürümü olarak kullana biliosun windows olmadan:)
hayır yanlış biliyorsun

cd'den boot ederek kurulum yapabilirsiniz.

windows üzerinden dediğiniz kurulum İse Wubi denilen bir sistem daha kolay kurulum'a yarıyor ve dosyalarınızı verilerinizi ubuntuyada aktarıyor aynı zamanda oldukça kullanışlı bir sistem

20 adet sipariş ettim 1 ay içerisinde geldiler

uygarozdemir

Forum Ustası
Redhat ın farkı nedir Balamir modum ? Hepsi linux değil mi ? Eğer daha iyi ise ben bi onu indiriyim :)

Volatile.

Daimi Üye
uygarozdemir demiş ki:
Redhat ın farkı nedir Balamir modum ? Hepsi linux değil mi ? Eğer daha iyi ise ben bi onu indiriyim
Bi kerede biz size hizmet verelim uygar abi:D Eğer indirmek isterseniz şu benim linki kullanın!
Not = Üstelik Piyasadaki server versiyonu değil! Full Desktop versiyonu! :)

buyur uygar abi bu link( En sondaki linkten desktop versiyonunu indirebilirsiniz)

http://www.wardom.org/rhel-5-3-duyuruldu-t263182.html

- Yönetici düzenlemesi: :

livestrong

Banned
hayır yanlış biliyorsun

cd'den boot ederek kurulum yapabilirsiniz.

windows üzerinden dediğiniz kurulum İse Wubi denilen bir sistem daha kolay kurulum'a yarıyor ve dosyalarınızı verilerinizi ubuntuyada aktarıyor aynı zamanda oldukça kullanışlı bir sistem

20 adet sipariş ettim 1 ay içerisinde geldiler
hocam ben dedigin gibi yapıcam die gzlim sistemden oldum yaw:) paketin ustunu okumak aklımı gelmedi :) try and BUY...! ehuehue:D ama yukledigimde fark yok sadece windowsa bagımlı calısıo:)

uygarozdemir

Forum Ustası

Root@localhost

Forum Kalfası
adresi düzgün yazın 1 ay önce bnde almıştım . çok güzel bir hizmet . ;) herkeze tavsiyem ihtiyacınız carsa isteyin