Uğur Işılak Her kadının içinde bir erkeğe köle olma isteği vardır

alpay29
Super Moderator
Site Yetkilisi
AKP İstanbul 3.bölgeden 9.sırada aday gösterilen Uğur Işılak'ın siyasete Tayyip Erdoğan'ın davetiyle girdiğini açıklaması, akıllara Işılak'ın Erdoğan ile benzerliğini getirdi.

Star Ana Haber'de adaylık sürecini anlatan Işılak, "30 Mart aday tanıtımı vardı. Ben orada Dombra'yı seslendirdim. 7-8 dakikada spontane bir konuşma yaptım. O konuşmanın akabinde (o zaman Başbakan olan) Sayın Recep Tayyip Erdoğan'la sohbet ettik. 'Ya' dedi 'Uğur sen iyi bir hatipsin' dedi. İleride düşünüyoruz dimi siyaseti' dedi. Cumhurbaşkanıyla da böyle bir diyalog geçti. Teveccüh gösterdiler, siyasette de yer vermek istediler. Sanatın kültürün, medeniyetin önemli bir harç olduğuna inanıyorum. Bu harcı Meclis'te en iyi olarak kullanacak da ben olurum herhalde." dedi.

KADININ FITRATINDA ERKEĞE KÖLE OLMAK VAR

Işılak'ın Erdoğan'ın davetiyle siyasete girdiğini ve "sanatın kültürün, medeniyetin" harcını Meclis'te kullanmak istediğini söylemesi üzerine sosyal medyada Işılak'ın Erdoğan'a benzerliği ile ilgili bir video paylaşıldı.

Söz konusu videoda Işılak "Her feministin gönlünde bir kocaya meftun olmak, onun kölesi olmak, onun bireyi olmak vardır." ifadelerini kullanıyor.

2012 yılında Ülke TV'de yayınlanan Sıra Dışı Programı'na konuk olan Işılak'ın, tartışmaya yol açan ve tekrar gündeme gelen sözleri şöyleydi:

"Her feministin gönlünde bir kocaya meftun olmak, onun kölesi olmak, onun bireyi olmak, ona ait olmak gibi bir hissiyat yoksa gelsin karşıma çıksın. Her kadının içinde fıtri olarak bu var. Bu yokmuş gibi hareket etmek fıtrata aykırı hareket etmektir ki onlar kesinlikle mutlu değiller. Ben o feministlerin mutlu olduğunu zannetmiyorum. Kadının tabiatı bağlanmaktır, ait olmaktır. Erkeğinki öyle değildir. Erkek kadına ait olmaz, sahip olur. Bazı kadınlar bunu karıştırıyor; ben sahip olurum, sen ait olursun."

İşte o sözler:


video linki
 
neronaga
Elit Üye
suudi manyağın biri de karınızı acıkınca yiyebilirsiniz diye fetva vermiş. Bu da light hali... Kim .ıçtı bunları dünyaya yav...
 
fearof
Forum Ustası
Bu düşünceleri vatandaş Kendi annesi içinde paylaşıyor mu?

Annesinide ,Babasının kölesi olarak görüyormu acaba?
 
Üst