Uydu alıcısı seçimi

All4One
Forum Ustası
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Arkadaşlar selamlar herkese ,

2 sene önce dsmart a avrupa ligi muhabbetine taahhüt vermistim gelecek ay bitecek , ne yapsam diye dusunuyorum mevcut üyeliği spor kanalları film ve belgeselleri 42 liraya devam ettireceklerini söylüyorlar 1 senelik taahhüt dahilinde. Açıkçası dsmartin sinema kanallarını bir kere kullanmadim.

Öncelikle spor kanalları trtspor NTV spor ve belgesel kanalları en çok gizlediklerim onun dışında normal TV kanalları.

Acaba bir reciever alıp hiç boşuna dsmarta boşuna para vermesem mi diye dusunuyorum.

Hd olsun kanalları otomatik bulsun şifre filan ugrastirmasin bana yeter eurosportlar ntvspor filan bunlar turksatta şifresiz değil mi

Ne onerirsiniz wardom ahalisi ?

satelcom
Çırak

2 sene önce dsmart a avrupa ligi muhabbetine taahhüt vermistim gelecek ay bitecek , ne yapsam diye dusunuyorum mevcut üyeliği spor kanalları film ve belgeselleri 42 liraya devam ettireceklerini söylüyorlar 1 senelik taahhüt dahilinde. Açıkçası dsmartin sinema kanallarını bir kere kullanmadim.

Öncelikle spor kanalları trtspor NTV spor ve belgesel kanalları en çok gizlediklerim onun dışında normal TV kanalları.

Acaba bir reciever alıp hiç boşuna dsmarta boşuna para vermesem mi diye dusunuyorum.

Hd olsun kanalları otomatik bulsun şifre filan ugrastirmasin bana yeter eurosportlar ntvspor filan bunlar turksatta şifresiz değil mi

Ne onerirsiniz wardom ahalisi ?
Havadan ücretsiz yayın alın receiver satellite ile.

Geri kalan şifrelileri çözersiniz zaten wardomlusunuz.

TV'ye ödeme devri bitti artık.

kancasis
Çırak

Ne onerirsiniz wardom ahalisi
......
sizin izlemek istediginiz kanallar biss key ile izlenen kanallar (trtspor NTV spor gibi) zatenbir kactane belgesel var şifresız.
bence mantıklı olan elle biss key girilen en ucuzundan HD enigma 2 linux uydu alıcısı.