VB 60 Türkçe Yama Wardom Farkı ile - by suk1y3n

baris09k
Çırak
Önizleme ;Açıklama ;

C:\Program Files\Microsoft Visual Studio\VB98 Burdaki VB6IDE.DLL Benim upload ettiğim VB6IDE.DLL 'yi değiştirmeniz yeterlidir , kolay gelsin :)

VB6IDE.DLL'yi Download Etmek için Tıklayın
Resource Tuner yada pe explorer kullanarak dosyanın içini açıp değiştirmişsin belli.Sen programcı deilsin bunu herkes rahatlıkl yapabilir alın size link :

http://www.heaventools.com/download/rtsetup.exe?r1=RestunerCom
 
cebim
Daimi Üye
Bence hiç türkçe yapmayın eğer basic le uzun süredir uğraşıyorsanız türkçe olunca neyin ne olduğunu anlamak biraz zor olabilir (Tavsiye)
 
designer2007
Cool Çırak
emeğine sağlık. fakat bu işle uğraşan herkesin ingilizce bilmesi şart. bence bu işle uğraşan ingilizce versiyonundan çalışsın ki işi öğrensin. yine de ellerine sağlık uğraşmışsın
 
Daimon
Cool Üye
Yazılım dillerinde türkçe IDE kullanmak yapılacak en büyük hatalardan biridir bence. Neden derseniz kod yazarken yada form design sırasında kullanılan herşey tamamen ingilizce terimlerdir ve olurda ikinci bir makinada kaynağınızı debug etmeniz gerekirse bu sefer türkçeye alıştığınız içiin ingilizcesinde zorlanırsınız. her makinayada türkçe yama yapma imkanınız olmaz. ve menüler türkçeleşse bile sonuçta tüm komutlar vs ki asıl önemli olan kısımdır hep ingilizce kalacak :)
 
Junlopa
Daimi Üye
Bölesi daha kötü oldu sanki. Ya tamamen türkçe olsun yada varsın ingilizce kalsın. Yoksa böle bu işi iyi öğrenemez.
 
Üst