Vbulletin 514 İndir Dosyalar - Türkçe Kurulum

cekeronline
Çırak
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.


Vbulletin 5.1.4 İndir ( Dosyalar - Türkçe Kurulum )Evet arkadaşlar vBulletin 5.1.4 sürümü vBulletin'in en son sürümüdür.Türkçe dil paketide indirme linkinin aşağısında yer almaktadır.Kısaca vBulletin 5 kullanmanız için aşağıda bazı açıklamalar mevcut.Ayrıca vBulletin 5.1.4 açıkları kapatılmıştır.Diğer sürümleri kullanıyorsanız kesinlikle vBulletin tarafından açıklamada 5.1.4 versiona geçmenizi tavsiye ediyor.

Genişletilmiş API
VBulletin API genişletilmiştir. Mobil uygulamalar API yararlanabilirsiniz değil sadece, vBulletin web arayüzü hem de kendi amaçları için kullanır. Bu daha iyi yapılandırılmış bir tasarım ve bir kez olursa olsun erişilen nasıl her şeyi kodlamak için yeteneği sağlar.

Duyarlı Tasarım
İnsanlar bu gün çok farklı boyutlarda cihazlar kullanıyorsunuz. Bu telefonlar, tabletler ve ultra-yüksek yoğunluklu monitörler içerir. Biz cihaza ölçekler kullanılan bu sistem vBulletin 5 duyarlı tasarım dahil ettik. Mobil stilleri endişesi ve birden fazla cihaz için bir şeyler yapılandırmak çalışıyorum artık. vBulletin otomatik olarak kullanıcının cihazın ekran boyutunu ayarlar.

Yeni Arama
Tüm içeriği kolayca arama böylece Arama Motoru mimarisi yeniden olmuştur. Sıfırdan yeniden yazıldı, yeni bir arama motoru daha alakalı bilgi ve doğru sonuçlar vermelidir.

MVC Mimarisi
vBulletin 5 Bağlan her zamankinden daha önce sunum mantığı iş mantığını ayırmak için tasarlanmış yeni bir MVC Mimarisi tanıttı. Bu sistem vBulletin 5 hızlı olacak ve biz yazılıma yeni özellikler getirecek şekilde kolayca uzatılabilir sağlayacaktır.

Herşey İçeriği
VBulletin 5, biz her şeyi içeriğin olduğu bir fikir geliştirdik. Bu kanallar, düğümleri ve gerçek içerik içeren yeni bir içerik modeli etrafında inşa edilmiştir. Bu modelde her şeyi çalışır aynı, her şey aranabilir ve her şeyi modern bir giriş sistemi sağlar. Yeni içerik ekleme kullanıcılar için daha sezgisel olmalıdır.​

Alternatif 1
Vbulletin Dosyalarını İndirme Link :


http://www.vbulletinindir.com/download/vBulletin-5.1.4.rar

Alternatif 2 :
Google Drive İndirme Linki ( Direct Download )


https://docs.google.com/uc?authuser=0&id=0B1MtSicOP7G-NmxOOVVYdXg5ajA&export=download

Vbulletin Türkçe Dil PaketiVbulletin türkçe dil paketini aşağıda verilen linkten indirebilirsiniz.
Türkçe Yapım Aşamaları:

Admincp >

Languages & Phrases >

Download / Upload Language >

Import Language XML File

Alanından indirmiş olduğunuz dosyayı seçerek vbulletin 5.1.4 sürümünüzü türkçeleştirmiş olursunuz.

İndirme Linki :

http://www.vbulletinindir.com/download/vbulletin.5.1.4.TR.Language.rar
 

Alakalı Olabilecek Konular

Üst