Vbulletin Yardım Hattı | Page 2 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Vbulletin Yardım Hattı

A

Am€LE

Misafir Üye
yanlışın var dostum, php illa linux serverla çalışacak diye bir kural yok. linuxla daha hızlı çalıştığı doğru ama windows server üzerinde de çalışabilir... hatta mysql ile birlikte kullanabilirsin. ;)
Bende cogu kez windowsa kurdugum için sorunlarla karsılastım.Dileyen arkadaslarımız varsa kurabilirler ama gerek eklentilerde gerekse yedekte sorun cıkarıyor sonra.

whoyouare

Daimi Üye
arkadaslar benim sorun şu :
bi ücretsiz alan ve domain aldım "awardspace.com" dan php dest filan var..... herneyse vbulletin upload ettim ama İNSTALL klasörü içindeki vbulletin-language.xml vbulletin-style.xml vbulletin-adminhelp.xml dosyalarını yükleyemiyorum sorun ne olabilir FLASHFXP CUTEFTP FİLEZİLLA programlarının hepsiyle denedim yine de olmadı yardım cı olursanız sewinirim!

tamam arkadaslar vaz gectim v-bulltinden lisansla ugrasmayalım bide yine de sagolun....

- Yönetici düzenlemesi: :

bbaranselb

Cool Üye
arkadaşlar vb de anasayfanın görünümünü nasıl düzenleriz. bannerlar falan. kodlarla mı yoksa grafik arayüzlü bişi var mı

- Yönetici düzenlemesi: :

geLincik_ist

Çırak
ben de bişi sorucam :)

forumda arama yaptım ama sonuç bulunamadı.

vbulletin 3.5.4 kullanıyorum.
oyunlardaki msjlar msj sayısını arttırmasın istiyorum...

yardımlarınızı bekliyorum

levent06

Çırak
mrb, bir sorum olacak V-bulletin'a türkçe yama yı kurarken şöyle bir hata mesj ile karşıyorum "XML Error: Invalid character at Line 3797"acaba bunu nasıl düzeltebilirim ? :(

kaktüs07

Çırak
Ben windows98 ikinci sürüm kullanıyorum. gecenlerde dosyaları temizlik yapıyım derken, bazı dosyalarıda sildim galiba, çalışmadı bir sürü uğraştan sonra, biligisayarım içinde bulunuan kur dosyasından, iki defa windows98 kurdum fakat şimdi müzik dinleyemiyorum. W.M.P actığım da
0xC00D11BA: Dosya yürütülemiyor komutu ile karşılasıyorum. yani bilgisayarımdan hiç ses alamıyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorumŞimdiden yardımlarınız için Teşekkürler.

Amele-3

Banned
Abi Bi işim daha düştü size şey...BenBir Grup Kurdum...
İşte e-mailllerini confirme etmeseler bile direk o gruba kaysınlar istiyorum.
Yada Ben Belirleyeyim
Tam olarak anlayamadım iceberk ama sanırım sitene yeni üye olan kişilerin maillerine gelen üyeliğini aktif etmesi için aktivasyon linkine tıklamadan normal üye grubu gibi olmasını mı istiyorsun biraz daha açıklarsan yardımcı olurum ?

Amele-3

Banned
Evet Phyton Onu İstiyorum Ama Normal Üye Grubuna Deil Benim Belirledigime Ama Olmyosa.Direk Normal Üye Grubuna...SAOL

Admin panel=>Vbulletin Seçenekleri=>Üye yönetimi:Yeni üyelik=>Yeni Üyeler için yönetici onayı gereksinmi? Hayır.

Arkadaşım senin belirlediğin üye grubuna ancak kendin panele girip ayarlayabilirsin otomatik olarak ayarlanmaz..

Ya da yeni üye grubunun ismini v.s değiştirirsin ama açıkçası ne yapmak istediğini anlamadım hala..

Amele-3

Banned
Saol Abi Hazır Yakalamışken Şu Hani Sabitlerde Onemli Yazıyoya Onu nasıl Değiştiriyoz??
NOT:COPPA Ne
Admin paneline git ondan sonra diller&cümleler=>Cümlelerde ara ya tıkladıktan sonra Önemli yazıp arama butonuna bas zaten butona bastıktan sonra karşına çıkacak sayfada düzenle butonuna bastıktan sonra ister editle ister renk ver yazıya ...

Coppa ise bir tür üye grubu yani yaşı 13 ve 13ten küçük olan kişilerin üye olması için aile onayı gerekiyor foruma üye olabilirler ancak aileden imzalı onay(Aile onayı veren birinin E-Maili) almadan foruma mesaj v.s yazamaz[Bu üyelik grubunu açtığında tabi ki böyle bi durum olur]..