Visual Basic Decompiler Vb ile yapılan programların Kodlarını Görün ;

TIGER-X
Banned

Arkadaşlar, Hepimiz Visual Basic 'le uğraşıyoruz.
Uzun zamandır Vb'de kaliteli bir decompiler arıyordum sonunda buldum.
Mod arkadaşlardan ricam özellikle japonhacker'dan konuyu sabitlemesi.
İşte huzurunuzda VBReFormer.

Bilmeyenler için Decompiler şu işe yarıyor:
Visual Basic'te yapılmış herhangi bir exe uzantılı programın veya scr uzantılı bir ekran koruyucunun içerisinde neler kullanılmış, hangi kodlar yazılmış?Bunlar gösteriyor ve Tekrar proje haline getiriyor.
Dilerseniz programın içerisinde ki sesleri resimleri ve diğer elementleri kullanabiliyoruz.Programın Türkçe desteği mevcut arkadaşlar.Kolay Gelsin.
İşte Download Linki...

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

KuruKafa
Cool Üye
Full değil bu.Hem denedim ve modüle göstermiyor.Db decompiler miydi neydi onun gibi olmadığına eminsin dimi?Çünkü o sadece proje haline getiriyor ama kullanılamıyor.Bunda kullanabilirmiyiz ? Vb ile yapılmış bir exe dosyasını açıp onu full değiştirebilme imkanını veriyor mu?Tüm kodları gösteriyor mu?

Lacivert.
Forum Ustası
Emeğe Sonsuz Saygı Ama Bu Tür Programlar Bana Göre Boş ve Bir Programı Siz Yapmadığınız Zaman Hoşunuza gitmez..

ksk_hakan2008
Daimi Üye
Ben Visual Basic' le uğraşmıyorum. Ama yanlış hatırlamıyorsam Visual Basic Programlama programıydı demi? Nese uğraşanlar için iyi bir paylaşım. Teşekkürler...

SAygılar...

turkhacking
Forum Kalfası
Güzel değil ya;) Hex editörleri var kodları veya görünümüyle dahi oynayabiliyorsun ama bunda hiçbi özellik yok ;)

fuujin
Daimi Üye
version 5.0 var... bir işe yaramaz demiş bazı arkadaşlar bence baya işe yarar public functionlar bu programla daha iyi görürsünüz zaten private olanları IDA Pro Advanced sağolsun...

buberonur
Çırak
Full değil bu.Hem denedim ve modüle göstermiyor.Db decompiler miydi neydi onun gibi olmadığına eminsin dimi?Çünkü o sadece proje haline getiriyor ama kullanılamıyor.Bunda kullanabilirmiyiz ? Vb ile yapılmış bir exe dosyasını açıp onu full değiştirebilme imkanını veriyor mu?Tüm kodları gösteriyor mu?