Vodafone mobil broadband DNS değiştirme, yasaklı sitelere giriş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. .Şaban.

.Şaban. Banned

Slm WARDOM'cular uzun zaman oldu online olmayalı :) Geri dönüşümün ilk gününde bir paylaşım yapmalıyım dedim ! Kendim mobil internet kullanıyorum onun için bununla ilgili bir paylaşım yapıyorum...Bu konuyu araştırdım ve pek sağlıklı cevaplar bulamadım WARDOM'da da yok varsa da bulamadım....Vodafone mobil kullanan arkadaşların işine yarayacak diye düşünüyorum :) Vodafon'un iki tür mobil internet yazılımı var bunun biri Vodafone mobile connect lite ki bu eski ve sorunlu bir yazılımdır İkincisi de Vodafone mobil broadband'ır.Eğer kullanmıyorsanız tavsiye ederim vodafone'nin resmi web sitesinden cihazlar bölümünü seçerek orda mobil cihazlara tıkladığınız zaman herhangi bir cihazı seçmeniz yeterli cihaz resminin yanında seçenekleri bulabilirsiniz...Şimdi paylaşıma geçelim yapacağımız işlemlerden sonra internette istediğiniz siteye girip çıkabilirsiniz yasak felan yok yani :)

Öncelikle bu işlemi yapmadan önce internete bağlı iseniz bağlantıyı kapatın...

Öncelikler menüsünden mobil bağlantıyı seçiyoruz ve ayar ekle butonuna basıyoruz...

Tamam diyip devam ediyoruz....

Resimde gösterdiğim adımları tek tek izliyoruz tercih ismini istediğinizi yazabilirsiniz...

Yukarıda yazılan DNS'leri boş alana yazıp tamam derseniz...

Mobil bağlantı kısmında oluşturduğunuz yeni ayarları görebilirsiniz...Seçili olmasına dikkat edin :)

Bir Teşekkürü çok görmeyin...Bu bağlantıyı paylaşacak kişilerin kaynağını belirtmesi gerekir...

2. L3G3N9

L3G3N9 Çırak

süper olmuş bunu sevdim

3. .Şaban.

.Şaban. Banned

Eyv. Dostum işine yaradıysa ne mutlu bana :)

4. abushogo

abushogo Daimi Üye

şimdi tam anlamadım ben
    eğer telefon vodafonsa, bu programı bilgisayara kurunca telefonu kullanarak internete mi bağlanıyoruz?
    bir de telefonu o programa nasıl gösteriyoruz wifi ile mi

5. .Şaban.

.Şaban. Banned

Yukarıdaki resimde gördüğün gibi bir cihaza ihtiyacın var mobil internet bu şekilde kullanılıyor ! Şöyle bir durum daha var eğer kullandığın telefon nokianın dokunmatik telefonlarındansa Nokia Ovi Suite ile de telefonu usb kablosu aracılığıyla bağlayıp internete bağlanabilirsin ama hattında internet olmalı yoksa kontör dayanmaz...Vodafonenin sınırsız internti var ben şuan onu kullanıyorum...

6. MacLeon

MacLeon Çırak

teşekkurler emegine saglık

7. nefeseses

nefeseses Çırak

resimler acilmiyor yardimci olun

vodofone mobile connect broadbord ile yasakli sitelere nasil girecegim yardim

- Yönetici düzenlemesi: : 9 Ağustos 2014
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
Yükleniyor...