Wardom bilirkişi heyeti | Wardom.Org

Wardom bilirkişi heyeti

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Sevgili üyeler

Paylaşımın anlamını yüceltmek, wardom aile mensuplarının dertlerine, sorularına, çıkmazlarına yol açabilmek amacıyla

karınca - kararınca yeni bir sayfa açıyoruz.

Sayfamızın kapsamı geniştir ve her konuyla ilgili gerçek bilgi ve tecrübe sahibi arkadaşlar sorularınızı yanıtlayacaktır.

Bununla birlikte geniş wardom ailesinde barınan

ilgi - tecrübe alanlarını bilmediğimiz ama gelecek soruları yanıtlayacak birikimi kendisinde gören diğer arkadaşlar da ortaya koyacakları çözümlerle paylaşıma katkıda bulunacaklardır..

Her bölüme bu tür soru - cevap sayfasının açılmasının imkansızlığını bildiğimizden

bu sayfaya bir istisna yaparak kapsamını geniş tutmaya niyetliyiz

Burada herkes, her türlü sorulara cevap bulabilsin diye uzman bir kadro oluşturduk.

Saçma sapan sorularınız için yine aksi ihtiyarın köşesine takılmaya devam edebilirsiniz.

Burada onlarca, yüzlerce soruyla karşılaşacağız,

inanılmaz hit alacağız diye bir beklentimiz de,

kimse uğramaz diye bir kaygımız da yoktur..

İhtiyacı olanlar gelir, sorusunfu sorar, cevabını alır, gerekirse o cevap tartışmaya da açılır ama bir neticeye mutlaka bağlanır.

ÖNEMLİ NOT:

Forumlarda _ YARDIM _ bölümlerinde sormanız gereken soruları buraya taşımayınız. Bu tür soruların gelmesi halinde sizleri doğru noktaya yönlendirmekten başka iş yapmayacağız.

Bölüm modlarıyla yarış etmek, onların karizmalarını çizmek gibi bir niyetimiz yoktur :D

Uzman heyetimiz ve uzmanlık alanları aşağıda belirtilmiş olup,

bu konunun açılış anından itibaren WARDOM BİLİRKİŞİ HEYETİ ni imzalarına taşıyacaklarına her iki ayakları da yere basar durumda söz verdiler.

Yok ben bilmiyordum - duymadım - haberim yoktu şeklindeki mazeretleri kimseyi ırgalamaz...

BİLİRKİŞİ HEYETİMİZ VE ALANLARI:

1 - GİLA:

Bendeniz 34 yılını pazarlamaya vakfetmiş, satış - üretim - pazarlama - müşteri ilişkileri - insan ilişkileri - sosyal yaşam - kitap vs vs vs konularına vakıf biri olarak iş - kariyeralanlarındaki her türlü sorularınıza muhatap olmak için buradayım. Arzederim

2- V@ulth:

Kendisi finans sektörünün kurtlarındandır.

AKP nin kötü kararlarından kaynaklanan durumlar ile ilgili sorular sormadığınız sürece, bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Her türlü yatırımsal, finansal, borsa, altın, para, hisse senedi odaklı sorularınız için buradadır.

Gila'ya cila deme yetkisini elinde bulunduran tek üyedir. Bölüme katkıda bulunacağını kabul ve beyan etmiştir, pm leri bendedir.

Ayrıca forumda sormaya cesaret edemeyeceğiniz - nasıl farklı bir ip ile clone üyelik alınır - gibi soruları da kendisine rahatça sorabilirsiniz.

Çekinmeyin - sorun

3- Magenta:

Tıp, kimya, ecza, doğal tedaviler, şifacılık, üfürükçülük, koca karı ilaçlarının bünyeye faydaları, ümitsiz hastalara kurşun mu dökmeli, kurşunlamalı mı vb konularda gelebilecek her türlü soruyu cevaplayabileceği gibi,

ders çalışma, kopya çekme yöntemleriyle ilgili yerli yersiz sorularınıza da sabır ve metanetle cevap vereceğini taahhüt etmiştir.

Konuyu duyduğunda _ yaaylalar yaylalar _ narasıyla sevincini belli etmiştir.

Fazla bunaltmayın vatandaşı...

4- Joker:

Kendi alanında bir atom karıncadır

Müşteri ilişkileri, personel eğitim ve ilişkileri konularında onun da katkıları olacak, farklı yönlerini keşfedeceksiniz.

Ayrıca yazılım konularında bilgi sahibi olup, dos attack konularını da burada vermeyi teklif ettiyse de, bölüm gereği kabul edilmedi.

Ayrıca kendisine 240 km ile direğe toslayıp yamyassı olmuş bir arabadan nasıl olup da tek parça çıkılabileceği, araba pert etme yöntemleri, herkesin tersine nasıl olup da viski içince sakinleşip, ıhlamur içince canavarlaşılacağı gibi soruları da rahatça sorabilirsiniz.

Telefonla insan tehdit etme konularında da uzmandır :D

Yararlanınız

5- Uygar Özdemir:

40 tuğla üzerinde 40 gün yıkanıp, Eyüp Sultan'a giderek 4 rekat namaz kılıp tövbe etmiş, evlenmiş, mutlu bir aile reisidir.

Evlenmeden önce ünü ülke sınırlarının, çapı kendi yarıçapını aşmış hızlı bir kız avcısı olduğunu Mısır'daki sağır sultan bile bilir..

Hatta, papirüsler, sağır sultan ile karşılaştığı ve iki duble rakıyı susuz atıp taarruza geçtiği anda hem adet gününde, hem ishal, hem bademcikleri şiş, hem burnu feci şekilde nezle olan ve o gece her ne olduysa kulak zarı delinip hiçbirşeyi duyamamaya başlayan güzel ve sağlıklı prenses 8. Aşufte Hatun'un o geceden sonra sağır sultan olarak anılmaya başlandığını yazarlar.

Kendisi bizi kırmadı, her türlü zamparalık, kız tavlama yöntemleri, fortçuluk, rontçuluk, taciz deneyimlerini isteyen her wuser ile paylaşacağını teyid etmiştir, pm mesajı bende gizlidir, her türlü üzerinde oynama, yayınlama hakkım mahfuzdur :D

6- Venüs:

Betül ablamız, yemek yapma, değişik salata tarifleri,tatlılar, tuzlular, ekşiler, kanepe ve koltuklar, dibitutan çorbaları aç insana kakalama yöntemleri, bulaşık, çamaşırda yeni yöntemler konularında sorularınıza muhatap olacaktır

Sorularınızla bunaltın, benden + k kapın :D

7- Knight Online:

Bu konuda maharetli bir arkadaşımız mevcut olmakla birlikte hem kendisinin şu aralar firari olması, hem de m3hm3t'in bu konuda yeni bir bölüm açmaya hazırlanması üzerine konudan vaz geçilmiştir

Kumarbazın enayisi kahveciyle oyuna oturandır özdeyişinden yola çıkarak, m3hm3t ile rekabet yapmanın pek mantıklı olmadığı kanaatini taşımaktayım ( z ) :D

8- Unzile:

Kendisi sigorta işlemleri uzmanıdır.

Evinizdeki traş makinenizin sigortası bile arıza görse, kendisine sorabilirsiniz.

9- TheVikinGs

Evinizde para kazanmak istiyor, böyle bir yola girmiş ve bunu yaparken bilgi, birikim, desteğe ihtiyacınız mı var?

alın size bir uzman.

ithalat - ihracat dahil, yurt dışı bağlantılı işlerinizde veya projelerinizde destek alabileceğiniz bir usta.

sıkın limon gibi, çıkartın suyunu

10- O bir fenomen

O bir centilmen

O bir ağabey

O bir ADAM GİBİ ADAM

O, Zafer...

( zafer yaz bu kıyağımı bi kenara. Babam olsa bu kadar yağlamazdım :D )

Zirai ilaç, tohum, gübre, bitki besleme, bitki koruma gibi tarımı ilgilendiren her türlü soru ve sorunlarınızda zirai danışmanlık hizmetini kendisinden alabileceğiniz gibi

nasıl adam olunur konularında da elinden geleni ardınıza koymayacaktır ;)

Gila bölümü açmış - kendisi kaçmıştır

Hayırlı olsun

Ciddi not: Lütfen konuyu geyiğe çevirmeyelim

saygılar..

- Yönetici düzenlemesi: :

ROTASIZKAPTAN

Forum Kalfası
Hocam Cok Guzel bi Konu acmışsınız Devamını Bekleriz

(-S-A-S-24-)

Forum Ustası
çok iii soralım dedem..

Wøødÿ®

Forum Ustası
eline saglık gila ama bilirkişi heyeti az sayıda:) bence biraz daha bilirlişi toplamaya bakmalısın heyete...:D

sagacious

Genel Moderator
Heyet de hani tam heyetmiş :) forumda sinerji yaratacak cinsten

ROTASIZKAPTAN

Forum Kalfası
Bişey Dİyecem Tıp, kimya, ecza, doğal tedaviler, şifacılık, üfürükçülük, koca karı ilaçlarının bünyeye faydaları, ümitsiz hastalara kurşun mu dökmeli, kurşunlamalı mı vb konularda gelebilecek her türlü soruyu cevaplayabileceği gibi,
İlk Soruyu Ben Soram

1 Hastlık Yok birden fazla Soyluyeyim
2- Mantar var Doktora gittim 2 ilac bi melhem verdi
3- Mesela yere baktıgımda başka yerlere dalsam KAfamı kaldırsam boyle yıldızlar Ucuşuyor Bazende donuyor Ama COk az kez Boyle Oluyor
Hastalıklarım Bunlar Bul Derdime Bİ derman Dokturum !

Unzile

Forum Ustası
Soran olmadı ama, olursa, sigorta işlemleri ile ilgili sorularınıza da ben yardım edebilirim elimden geldiğince... Güzel bir düşünce..

vodoks®™©

Forum Ustası
heyetime başarılar.. :)

Foruma hayırlı uğurlu ola...

özgür's

Forum Ustası
Wardom ailesine hayırlı olsun ;)

- Yönetici düzenlemesi: :

TheVikinGs

Banned
Soran olmadı ama, olursa, sigorta işlemleri ile ilgili sorularınıza da ben yardım edebilirim elimden geldiğince... Güzel bir düşünce..
Evet banada soran olmadi,ama olsun..
8 yildir dis ticaret alaninda uzman biri olarak,
ithalat ve ihracat alanlarinda kariyer yapmis biriyim. Suan evimdeyim, lakin her hafta
evimde fabrika sahiblerini agirliyorum. Teklifler uzun zamandir gelmekte fakat
kendim hicbiryere bagimli olmadan daha rahat ve bol kazancla kendi isimin
patronuyum.

Tum ithalat ve ihracat mevzuatina hakimim.
Heyette yer almasakta, sorulari olan arkadaslar bu konuda sorularini
esirgemesinler :)

Ayrica daha onceleri bir konudada acikladigim gibi..
Evde kendi basina dis ticaretle ugrasarak yuksek meblalarda para kazanmak
isteyenlere detayli olarak yardimci olabilirim.

Sahip olmaniz gereken tek sey yabanci diliniz olmasi..
Mevzuatlar, isinize basladiginizdan sonra yavas yavas ogrenilebilir..
Hic bir sikintiniz olmasin. Mevzuatlarda herzaman online destek verebilirim.
Amacim sizleri kazanmak.

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
eline saglık gila ama bilirkişi heyeti az sayıda:) bence biraz daha bilirlişi toplamaya bakmalısın heyete...:D
Bişey Dİyecem Tıp, kimya, ecza, doğal tedaviler, şifacılık, üfürükçülük, koca karı ilaçlarının bünyeye faydaları, ümitsiz hastalara kurşun mu dökmeli, kurşunlamalı mı vb konularda gelebilecek her türlü soruyu cevaplayabileceği gibi,
İlk Soruyu Ben Soram
1 Hastlık Yok birden fazla Soyluyeyim
2- Mantar var Doktora gittim 2 ilac bi melhem verdi
3- Mesela yere baktıgımda başka yerlere dalsam KAfamı kaldırsam boyle yıldızlar Ucuşuyor Bazende donuyor Ama COk az kez Boyle Oluyor
Hastalıklarım Bunlar Bul Derdime Bİ derman Dokturum !

sanıyorum tam algılanamadı..

benim karakterimin gereği mizahi bir tanıtım olmasına rağmen burası ciddi konuların yer alacağı bir sayfadır arkadaşlar..

paldır küldür sorular düşmesine gerek yok

ama ciddi gelen sorulara ciddi cevaplar verilecektir

heyete gelince.

aslında bu heyette ismi yer alan arkadaşların konudan haberleri bile yok :D

ama emrivaki yaptım, paşa paşa gelecekler, her derde deva bulacaklar.

bununla birlikte aşağıda ünzile ve TheVikinGs isimli arkadaşlar da kendilerini ortaya koydular..

burası her derdin, her sorunun ortaklaşa ortaya koyulup çözüm bulunabileceği bir sayfa olacak gibi kokular geliyor burnuma.

tabii uygar ustanın zamparalık öykülerini de dinleyeceğiz boool bol :D:D:D

teşekkürler ünzile.

8 yildir dis ticaret alaninda uzman biri olarak,
ithalat ve ihracat alanlarinda kariyer yapmis biriyim. Suan evimdeyim, lakin her hafta
evimde fabrika sahiblerini agirliyorum. Teklifler uzun zamandir gelmekte fakat
kendim hicbiryere bagimli olmadan daha rahat ve bol kazancla kendi isimin
patronuyum.

Tum ithalat ve ihracat mevzuatina hakimim.
Heyette yer almasakta, sorulari olan arkadaslar bu konuda sorularini
esirgemesinler :)

Ayrica daha onceleri bir konudada acikladigim gibi..
Evde kendi basina dis ticaretle ugrasarak yuksek meblalarda para kazanmak
isteyenlere detayli olarak yardimci olabilirim.
Sahip olmaniz gereken tek sey yabanci diliniz olmasi..
Mevzuatlar, isinize basladiginizdan sonra yavas yavas ogrenilebilir..
Hic bir sikintiniz olmasin. Mevzuatlarda herzaman online destek verebilirim.
Amacim sizleri kazanmak.

birgün belki de ilk müşterin ben olacağım

teşekkürler

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Unzile ve TheVikinGs isimli arkadaşlar da heyete dahil olmuşlardır

saygılar

*

Banned
Koskoca Matematik Profesörünü unutmuşsun GİLA ;)
Nonamecrazy, hocamızda bizi kırmayacaktır.

:( bu arada GİLA'nın Bürosu konusunun yerini bu başLıkmı aLdı ?