Wardom bilirkişi heyeti | Page 11 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Wardom bilirkişi heyeti

by_ozyy

Forum Kalfası
ben bir soru sormak istiyorum Magenta'ya

bende aşırı bir titreme oluyor mesela en basidinde bir ortamda adrenalin yükselince aşırı bir titreme oluyordu ünv yıllarında batak oynarken ihale alınca bile titriyordum şimdi savcının karşısına çıkınca bile bazen aşırı titreme oluyor haklı olduğum zaman elime ağır bişey aldığımda yine titriyorum doktora gittim tremor dedi fakat fazla güvenemedim biraz araştırma yaptım parkinson olabilir diye korkmaya başladım kaslarım etraftakilere göre cidden aşırı gergin bu konuda bir test olmadığı için doktorlara fazla güvenmiyorum doğrusu...

.Şaban.

Banned
Çalıştığım iş yerinden hakkımı yani maaşımı alamıyorum 4 ay oldu ve bende dün itibari ile ayrılmış bulunuyorum geçen ayın 29 da firmaya alacaklarim için bir ihtarname yolladım noter aracılığı ile eğer bu çözüm olmazsa ne yapmam gerekir ?

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Vay anasını. Böyle bir konu da açmışız 6 yıl önce :)

Bence bu tür konular bir yerlerde sabit olmalı. Kimin, ne zaman, kime yardımcı olacağını bilemezsiniz :cool:

Şu Wardom'un dile olsa da konuşsa.. Gila'nın yaptıklarını anlatsa.

kolonya

Forum Ustası
Vay anasını. Böyle bir konu da açmışız 6 yıl önce :)

Bence bu tür konular bir yerlerde sabit olmalı. Kimin, ne zaman, kime yardımcı olacağını bilemezsiniz :cool:

Şu Wardom'un dile olsa da konuşsa.. Gila'nın yaptıklarını anlatsa.
ben tarihe falan bakmadım. yeni forumuda çözemedim daha. bu konu bende ''takip ettiğiniz konular'' da var. cevap yazayım dedim. eskiymiş. :)

kolonya

Forum Ustası
Sen bugüne kadar neyi çözebildin ki? :D
hacum şaka maka eski forumu daha yeni çözmüştüm şimdi bu çıktı. forum görünümü yokmu bunun. yani konu başlıkları falan vardı eskiden. baktım baktım, kurcaladım bulamadım. sadece 8-10 tane son yazılanlar görünüyor.

neronaga

Elit Üye
Bina dış cephe giydirme konusunda sorularınız varsa alayım bari :D

dr-sim

Cool Üye
ben wardom u cok seviyorum....hayatima cook sey kattiii....
bari benim de bir katkim olsun...avrupaya yerleşmek gibi, vize gibi..sorulariniz seve seve cevaplanir.:):)

neronaga

Elit Üye
Siyaseten ofsayta düşmüş birilerine giydirme sorunu olanlar bana gelsin :D
Kapında kuyruk olur kaşınma :D.. yada farkında bile değillerdir sinek avlarsın. Bu memlekette hiçbirşeyin ortası yok :D