Wardom bilirkişi heyeti | Page 9 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Wardom bilirkişi heyeti

'maTRax'

Forum Ustası
Magenta'ya bir sorum olacak..

Benim küçük yeğen (9-10 yaşında) önceden 2 doz olarak grip aşısı olmuştu ama bugünde 1 doz olmuş.. :eek:

Bir zararı olur mu? Olursa ne denli olur?

7- Knight Online:

Bu konuda maharetli bir arkadaşımız mevcut olmakla birlikte hem kendisinin şu aralar firari olması, hem de m3hm3t'in bu konuda yeni bir bölüm açmaya hazırlanması üzerine konudan vaz geçilmiştir

Kumarbazın enayisi kahveciyle oyuna oturandır özdeyişinden yola çıkarak, m3hm3t ile rekabet yapmanın pek mantıklı olmadığı kanaatini taşımaktayım ( z )
Knight Online da çok tecrübeliyimdir.En iyi exp kasma yerlerini,dizim ve exp ratelerini,hanqi serverde hanqi itemlerin gittiğini,bossların nerelerde çıktığı,neler düştüğü,en iyi skill dizimi,en iyi No buff pk zevkini vs. vs. şeylerini bilirim...

Eğer kabul ederseniz beni oraya yazın.

sadece knight değil genel olarak bütün online oyunlarda bilgi sahibiyim

- Yönetici düzenlemesi: :

Inflex4ble

Hızlı Çırak
Benim Engin tecrübelere sahip olan Uygar abiye bir sorum olucaktı. (Banlanırsam GILA seni bulurum :) )

Üniversitede okuyorum çocukluk arkadaşımla aynı evde kalıyoruz yılbaşında 2010'a girerken evde gene sap sapa oturmak istemiyoruz bir iki üç sayısı önemsiz kız bulup grup piskolojisine nasıl sokabiliriz? (Dipnot:Bu arada 2mizinde 3-4 senelik ilişkileri var onlarda duymucak)

bu arada bu mesajla 2007den beri açık olan hesabın mesaj sayısı 31 oldu bilmiyorum bir keramet var bu olayda....

- Yönetici düzenlemesi: :

Sharkmisdeed

Forum Kalfası
Heyet bölümüne yazılmam gerekmez.. İşletim sistemleri, online problemler ve online korunma yada her türlü müzik ve müzik teknolojileri hakkında banada sorularınızı yöneltebilirsiniz..

edoram

Forum Ustası
Bu arada Not olarak ileteyim Arkadaşlar İnşaat ve Gayrimenkul alım satım ile ilgili olarak soru sormak isterseniz yardımcı olmaya çalışırım özellikle emlak alım satımları ve inşaat ile ilğili olarak bilgi almak isterseniz buraya yazarsanız elimden geldiğince yardım olurum...

SAYGILAR ...

Zafer

Forum Ustası
Merhabalar
Ben toprak analizi yaptırmanın ücretini öğrenmek istiyorum.
Bilgisi olan var mı acaba?

Toprak analizi ile toprak içerisindeki bitkiye yarayışlı bitki besin maddeleri miktarları belirlenir.

Toprak analizi için aşağıdaki tahliller yapılır.
Genel olarak ücretleri aşağıdaki gibidir.

Bünye (Saturasyon): 13 TL
Toplam Tuz: 13 TL
pH 13 TL
Kireç 14 TL
Fosfor (P2O5) 25 TL
Potasyum (K20) 21 TL
Kalsiyum (Ca) 22 TL
Magnezyum (Mg) 28 TL
Amonyum Azotu (NH4-N) 34 TL
Nitrat Azotu (NO3-N) 39 TL

zeratul_193

Cool Üye
Toprak analizi ile toprak içerisindeki bitkiye yarayışlı bitki besin maddeleri miktarları belirlenir.

Toprak analizi için aşağıdaki tahliller yapılır.
Genel olarak ücretleri aşağıdaki gibidir.

Bünye (Saturasyon): 13 TL
Toplam Tuz: 13 TL
pH 13 TL
Kireç 14 TL
Fosfor (P2O5) 25 TL
Potasyum (K20) 21 TL
Kalsiyum (Ca) 22 TL
Magnezyum (Mg) 28 TL
Amonyum Azotu (NH4-N) 34 TL
Nitrat Azotu (NO3-N) 39 TL

Çok teşekkürler cevap için. Bu uygulamayı ilk baş garip bulmuştum ancak şimdi gerçekten başarılı olduğunu düşünüyorum.:sailor:

Knight Online da çok tecrübeliyimdir.En iyi exp kasma yerlerini,dizim ve exp ratelerini,hanqi serverde hanqi itemlerin gittiğini,bossların nerelerde çıktığı,neler düştüğü,en iyi skill dizimi,en iyi No buff pk zevkini vs. vs. şeylerini bilirim...

Eğer kabul ederseniz beni oraya yazın.

sadece knight değil genel olarak bütün online oyunlarda bilgi sahibiyim
Dede kayıt olmak için forum doldurup ücret ödüyor muyuz :D?

RebelFire

Banned
Benim Sorum TheVikinGs'e;
Ben Açıkçası Hayatı Sap Gibi Yaşıyorum. Bİlgisayarda Yapabildiğim Şeyler Ya Oyun Oynamak Yada Gelip Wardom'da Birşeyler Öğrenmeye Çalışmak Ama Diğer Merak Ettiğim Yanı Ben Nasıl Para Kazanabilirim. Tavsiyelerinizi Merakla Bekliyorum.

devrimkemal

Daimi Üye
Bu arada Not olarak ileteyim Arkadaşlar İnşaat ve Gayrimenkul alım satım ile ilgili olarak soru sormak isterseniz yardımcı olmaya çalışırım özellikle emlak alım satımları ve inşaat ile ilğili olarak bilgi almak isterseniz buraya yazarsanız elimden geldiğince yardım olurum...

SAYGILAR ...
benim sorum özellikle "edoram"a ama diğer bilir kişiler de bilgi ve tecrübelerini paylaşmayı esirgemesinler.

benim bildiğim 90'larda yani bankacılık henüz kredi verme anlamında pek gelişmemişken kooperatifler vardı. memurlar falan bu şekilde konut sahibi olmayı tercih ediyorlardı. tabi o zamanlar kooperatifler 10 yıl kadar sürebiliyordu:D
neyseki yapılan düzenlemelerle sağlıklı bir işleve kavuştu.

şu an yeni bir kooperatif çalışması için fizibilite halindeyiz.
bu çalışma için düşündüğümüz yer bir sanayi bölgesi ve hızla gelişmekte.
ancak bankaların ev kredisi için uygun vade ve faiz seçenekleri gibi dezavantajları da mevcut.

sonuç olarak kooperatif yapılanması için ülkenin ekonomik ve genel demografik şartları uygun mudur?

B0Z0

Banned
sorum aşk sevgi vb. konusunu kapsıyo [ uygar hocam nerdesin :D ]

direkt olarak yazmıştım tekrar aynısını c/p atmayım dedim

http://www.wardom.org/showpost.php?p=3224367&postcount=64 ->
yok be abi anlatsam gulersin :(

basta tamam deneyelim dedi 2. ogretimiz fakulteden cıktık evlere gittik tabi ilk gun ye heyecanlıyım sonraki gunde dogum gunuydu hediye filn kralı hazır aksam mesaj attım napıor filn die dedi işte ya arkadaş olarak daha çok seviyorum seni üzmek istemiyorum filan diye :S

şimdi her gece ya ruyama o giriyo yada php kodlar :/

uygar hocam yardımlarınızı bekliyorum :(