Wardom kullanıcıları ve antiWardomcular | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Wardom kullanıcıları ve antiWardomcular

MuRaTTK

Co-Admin
Site Yetkilisi
Wardom,sürekli eski wardom, şöyleydi böyleydi demek isteyenlere ithafendir.

Wardom sürekli yükselen bir değer olarak,kullanıcı sayısı ve kullanıcı sayısının yanında beraber getirdiği sorumluluğu sürekli ivme olarak cevap vermektedir.

1 st class başta olmak üzere,siyaset ve genel platformumuz,bir kaç kendini bilmezin sizlerine aksetdirlerininin aksine,online ve misafir sayımız daha yükseklere çıkmaktadır.

Tüm wardom kullanıcılarına yönetim adına teşekkür ederim.

Tüm yönetici arkadaşlarıma...

Wardom'u bu seviyede,kendi seviyeleri ile bir tuttukları için ayrı ayrı teşekkürlerimi bir borç bilirim.

[/QUOTE

NeCoLaS

Banned
Wardoma katkıda bulunup, değerine değer katan tüm wuserlara bende teşekkür ederim..

Wardom yönetiminede gösterdiği vakur duruşun yanında wuserlara kattığı heyecandan dolayı onlarıda tebrik ederim..

Saygı ve sevgilerimle.. Esen kalın..

Kim ne derse desin 2009'daki wardom'un tadı hiçbir sitede yoktu.
Birsürü eski üyemiz zamanının kötü yönetimine kurban gitti. İnsanların foruma girme hevesi kaçtı. Paylaşımcı üyelerin hakkı yendi. Moderatörlüğü hak etmeyen üyeler moderatör oldu. Moderatörlüğü hak eden üyeler editör bile olamadı. Şu an bile foruma son giriş tarihi 10 ay önce olan moderatörler bulunmakta. Mesela siz, sayın MuRaTTK. Size saygım sonsuz ama bir özel mesajıma bile kaale alıp cevap vermediniz. Eskiden böylemiydi lütfen samimi bir cevap verin?

Yine eşsizliğinden birşey kaybetmese de giden üyelerimizin yerini gelen üyeler doldurmuyor maalesef. Wardom klip yarışmasında bunları kendi çabalarımla izah etmeye çalıştım. Ama bilinki artık eskisi gibi değil.

ESTERGON

Genel Moderator
"Eski Wardom şöyleydi şimdi böyle" gibi serzenişleri hatırlıyorum da...

Bu üyelerimizin başarısıdır. Yönetimin belki katkısı olmuş olabilir.

5 bin Wardom kullanıcısının aynı anda online olacağı günler yakındır. ;)

Üyesiyle, misafiriyle, yöneticisiyle Wardom kullanıcılarını kutluyorum.

Esen kalın.

hackerkart

Banned
Wardomdan kopmak ne mümkün mesela ben :D Numune19 banlıyım ama gene foruma bakmadan duramıyom :p (Arkadaşların Accountlarlada olsa :p )

- Yönetici düzenlemesi: :

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
bu konu, gurur tablomuz olan bir konudur.

serzenişin, sızlanmanın, dırdırlanmanın değil,

gurur tablomuzu zevkle seyretmenin zamanıdır..

ben gurur duydum..

onur duydum..

bu görüntüye iki gram katkım olduğu için kendi kendimi bir kadeh viski ile tebrik ediyorum bu akşam.

ikinci kadehi sizlerin sıhhatine deviriyorum.