>>> Wardom SöyLeşiLer Balamir <<< | Page 2 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

>>> Wardom SöyLeşiLer Balamir <<<

Durum
Yanıtlara kapalı.

wyruss

Forum Ustası
Balamir abi benim çok değer verdiğim insanlardan birisidir.. Çok konuşmuşluğumuz var, iyiki burdasın, iyiki burdayım, iyiki tanımışım sizi

yasba

Forum Ustası
Evet telefonlarımı kimin/kimlerin dinlemiş olduğunu öğrenmiş bulunuyorum , bu konuyu bilahare görüşeceğiz Balamir , bir dahada ben hükümete giydirirken oradan şişt pişt yapmayın karışmam bak :) .

Zevkli sohbetleri için Venüs'e , kendisini tanıma fırsatı sunduğu içinde Balamir'e teşekkürler .

..:KING::..

Forum Ustası
karizma , açık sözlü, delikanlı,mütavazi , biraz şımarık:D sevdiğim

tanımaktan gurur duyduğum bir abimdir.

Er-Tunga

Cool Üye
Böyle karizmatik ve herkesin sevdiği bir üyeyi yakından tanımak kadar güzel birşey olmasa gerek. Saygılarımla.

TroubleMaK3R

Forum Ustası
2 dk lığına da olsa m3hm3t ve uygarozdemir forumun en yetkili kişilerinin hesabına girmişsin

bize oda nasip olmadı bundan sora bende açık peşindeyim ama buldum mu affetmem :D

Elric

Forum Kalfası
Çok Duyarlı Bir Kişilik Ufak Bir Ricayı Bile Geriye Çevirmeyen Bir Kişilik :) Seviyoruz Ailecek Takip Ediyoruz:p:D

siyahizm

Forum Kalfası
Hack konusundaki düşüncelerini oldukça beğendim.Bir gün benimde wardoma katkım olmasını çok isterim.:eek:
Bize balamir abiyi daha yakından tanıma fırsatı verdiği için V€nüS'e ve wardoma teşekkürler.;)
Saygılar.

sidar2000

Forum Ustası
wardomun en hacker uyesi. saygıyı hak eden gercek kısılıklı bır insan :). ( ayrıca benım bu gece hayatımı kurtaran modumuz :D )
saygılarımla

Durum
Yanıtlara kapalı.