Wardom SöyLeşiLer iynxForever

V€nüS
Forum Ustası


Wardom ile ne zaman ve nerde tanıstınız?

"Güzel bir soru.. Epey oluyor aslında. Wardom'a sömürmek için girmiştim. 14 yaşında lise okuyan her yarı-asosyal gibi bende hacking e meraklanmıştım.. Hacking dökümanlarını sömürmek için takıldım epey. Sonra off-topic te ki komplo teorilerini keşfettim. O zamanlar sakin bir bölümdü. Ben ilgi gösterdikten, Nightwatch geldikten sonra bölüm epey canlandı. Nayt la da orada tanıştık zaten.. Oradan öyle bir dost kazandım.."


Forumda en sevdiğiniz bölüm hangisi?


"Bir aralar siyasete çok takılıyordum. Öss konusunda gerçek anlamda tek fedakarlığım bu sene siyasete girmemek oldu. Ama Güncel- Genel- Geyik arasında mekik dokuyorum. Şu aralar en popülerim güncel."İlk üye olduğunuz zamanlarda aklınızda kalan şeyler nelerdir?

"Japon Hacker diye bir üye adı vardı sonra sukiyen yaptı sanırım.. Onun paylaşımları çok ilgimi çekmişti.. Vay be demiştim ne adamlar var. Sonra metatronun açtığı konulara baktım. Wardom'a asıl o zaman bağlandım işte."Wardom size ne kazandırdı?

"Rahatlama imkanı. Vakit darlığımdan dolayı zamanımı evde geçirmeyi seviyorum. Wardom stres atmamda yardımcı."


Wardomda olmazsa olmaz dediğiniz şey?

"Wardom'un internetten ziyade gerçek hayata yakın olması. Sadece buluşmalar vs. türü etkinlikler yüzünden demiyorum. Forumda tartışırken bile gerçek hayattaki gibi ilişkiler var. Eğlenceli ve şaşırtıcı bir şey aslında."
Gelelim Size

İsim nedir, nerelisiniz? ( mahsuru yoksa yaş evlilik gibi detaylarla da aydınlatın bizi )

"İşin komik yanı bu. Gerçek adımı "gerçekten" kimse bilmiyor. Turgay, Kamil, Adnan, Onur vs. gibi spekülasyonlar dönmekte ama.. :D 18 yaşındayım.. Eh evli değilim, düşünmüyorum.."


İşiniz? İşinizi seviyor musunuz?

"Öğrenciyim. İş dünyasına kıyasla güzel. Ama sevmek için yeterli değil."


Burcunuz nedir?


"Aslan burcuyum. Yükselenimin ikizler olduğunu söyleyen kaynaklar var ama hepsi farklı şeyler diyor. Güvenemiyorum."


Aşk hayatınız ne alemde?

"Yok. Hayat zaten ağır. Aşk gibi saçmalıklara gerek yok. Aşk bir feromon zehirlenmesidir.. :) Ben sevgiye değer veririm. Tutkuya değil..."


En belirgin özelliğiniz?

"İlginçliğim sanırım. Başkaları öyle diyor. Herkes garipser beni. Ama en kolayda bana anlaşırlar. Benim kendimde gördüğüm yetenek ise, analiz kabiliyetim. Herkesi analiz ederim.. İstem dışı bir biçimde.."


Hayatta hiç yapmam deyip de yaptığınız şeyler var mı?


"Şu ana kadar olmadı. İnatçılıktan devam. Ama gelecek belirsiz tabi ki. Ben olasılıkları görmezden gelmem."Hiç birini aldattınız mı?

"Aldatacak kadar derin ilişkilerim olmadı."


Hep peşinden gittiğiniz bir hayat felsefeniz var mı?

"Amatör filozofuz ya, kendimizi bi nane zannediyoruz. Şu ana kadar gittiğim bi felsefe olmadı. Hiç birini beğenemedim."


Söylediğiniz ama pişman olduğunuz en büyük yalan ya da söz?

"Yalanlarımdan pişmanlık duymadım. Beni pişman eden hep doğrulardı. Onu sevdiğimi söylemek büyük bir hataydı. Çünkü insanların sevgiyi benim gibi algılayamayacağını farkettim."
Küçüklüğünüzden aklınızda kalan bir olay var mı?


"Bölük pörçük anıları soruyorum anneme, hatırlamana imkan yok, 1,5 yaşındaydın diyorlar. Ama yazacak bir tane seçemiyorum şu an.."Hayatınızda sizi en çok üzen olay ne idi?

"Ne denli duygusuz olduğumu bilmek ve aslında duygusal doğduğumu, hayatın beni duygusuz olmaya itttiğini keşfetmek."


Hayatınızda sizi en mutlu eden olay ne idi?

"Mutlu olayları çan eğrisi olarak görmedim asla. Mutlu olay mutlu olaydır. Çağırdığım kedinin gelmesiyle, sınavımın iyi geçmesi, bir arkadaştan haber almak aynı derece mutluluk verici bana. İyi hissetmemi sağlıyorsa, birini daha çok seçemem ya. "


Başınıza gelen en komik olay ne idi bugüne dek?


"İlkokulda, pek çok ilkokulda olduğu gibi bizimde ağzına kadar dolu ama kullanılmayan bi lab. ımız vardı. Ben de çok büyük sayılmam, ama deliyim biraz. Daha 13 yaşındamıyım neyim, ara ara anahtarı alıyorum idarecilerden öylesineymiş gibi ( idarecilerle aram da iyidir.) ufaktan lab. dan malzeme aşırıp deney yapıyorum. Kimyasallara da ilgi var, daha önce kendimi H2S le zehirlemişim.. Bi gün aldım yine anahtarı teneffüste. Girdim lab.a gözümü karartmışım, çok delice bir deney yapıcam. Ağır metal tuzlarını aldım, büyükçe bir deney tüpü buldum, boşalttım hepsini. Zil çaldı derse girdim, girmeden evvelde tüpün ağzını tıpayla kapattım. Dersin 25. dakkasındayız, o arada olan yükseltgenme-indirgenme vs. sağolsun, tüpte epey bi gaz birikmiş, bi plop sesi geldi... ben anladım durumu ama, bozuntuya vermeme kararlıyım.. O sırada arkadaşların gözler kocaman oldu.. Benim cepten kızıl dumanlar yükseliyor. Hemen tüpü aldım.. ama tüp öyle sıcak öyle sıcak. Öğretmen çığlıklar atıyor ders ingilizce zaten.. Hemen camın dışına bıraktım tüpü. orada devam etti o ama sınıf bildiğin bakır bakır kokuyor... Biraz da joseph-joseph aldı beni, annemle aynı okuldayız, sınıf öğretmenliğimi yapıyor ve her yaptığımdan haberi oluyor. Ama şükür hiç bir arıza çıkmadı. Beni hala gülümsetense arkadaşın "iynx'in g.tünden alev çıkıyooo" diye bağırmasıydı."Diğer insanlardan çok farklı bir yönünüz olduğunu düşünüyor musunuz?

"Var tabi ki. Ben göremediklerini görürüm. Onlarsa bu arada yaşarlar.. Olan bana olur.. :)"


Hayatınızdan keşke dediğiniz bir şey varsa paylaşır mısınız?


"Yaw, keşke sesim güzel olsa.. Beğenmediğim tek özelliğim o.. Aslında beğenmemem gereken çok şey var ama, onlar bana normallik de katıyor biraz. Ses meselesi farklı.. Şarkı söylemeyi çok seviyorum. Ama beceremiyorum.."En sevdiğiniz renk?

"Siyah..."
En sevdiğiniz şarkı?

"Şarkı-lar var.. Guns N' Roses severim, Pink Floyd severim, Ray Charles hayranıyımdır. Frank Sinatra severim.. Iron Maiden dinlerim.. Queen severim.. Dean Martin, Bob Marley... Gidiyor böyle.. Çok uzun.."En sevdiğiniz film?


"Hmm... Babam ve Oğlum iyiydi. Hana-Bi de güzeldir.. Ayıramıyorum. Diyorum ya "en" seçmekte zorlanırım hep."Aileniz hakkında söylemek istediğiniz şeyler?


"İyi insanlar. Öyle normal insanlardan benim çıkmamsa Tanrı'nın espri anlayışı bence.."En sevdiğiniz sözü bizimle paylaşır mısınız?

"Şu sıralar çok severim, Quis Custodiot Ipsos Custodes var.."

Kullanıcı adınız ne demek?

"O bana özel bir kısaltma vs. değil.. Bir kod da değil.. O benim adım. Hatta benim için gerçek adım.."


Bize kendini nasıl tanıtırsınız kendi sözcüklerinizle?

"Kedi kılıklı bir adamım ben.. Biraz toplumdışı. Kendini özgür bırakmamış.. Çünkü biliyorum ki, özgür kalırsam, çok tehlikeli şeyler olacak. Ben içimdeki psikopatla savaş veren bir psikopatım.. :D "İnsanları yeterince mutlu ettiğinize inanıyor musunuz ya da mutsuz ettiğiniz insanlar var mı?

"Elbette beni sevmeyenleri ister istemez mutsuz ediyorum varlığımla.. Sevdiklerimi ise, başkalarından görecekleri zararı azaltmak için incitirim. Pişmanlık duymam böyle olunca.."


Hayatınızdan memnun musunuz? Şu da olsa daha memnun olurum dediğiniz şeyler var mı?

"Çok param olsa, ben mutlu olurdum.. Parayla saadet olmaz diyecek kadar fakirlik kompleksim yok. Biliyorum ki bal gibi de mutlu olunur.."


En büyük hayaliniz/hedefiniz nedir?


"Bu sıralar düşündüğüm 1-2 projem var, eğer gerçekleştirirsem dünyayı değiştirecek. Onlar benim için şu an büyük bir hedef.. Ama aslında en büyük hayalim, biraz huzur.. Biraz sessizlik.."Başka neler var sizi mutlu eden?


"Hayat var.. Beni mutlu eden, mutsuz eden herşey onda. Kediler var. Bir kedim yok ama tüm kediler benim bana göre.."Örnek aldığınız bir kişi var mı?

"Atatürk.. Keşke onun gibi olabilsem demiyorum. En az o kadar zekiyim. Keşke o kadar cesur olsam da demiyorum. Şu sıralar cesarete o kadar ihtiyaç yok. Sadece onun kadar kararlı ve dengeli olabilmek isterdim."


Özel zevkleriniz ya da hobileriniz var mıdır? Varsa bunlar nelerdir?

"Hmm.... Alkol olayını severim. Tat meselesi.. Şaraplar vs. Sporla hiç ilgilenmedim.. Ama silah meraklısıyım. Bir de okumak.. Saatlerce okurum bazen.. Ne bulursam. Bağımlılık.. Başka türlü kafam sakinleşmiyor. Bir de sinirlenince duvara düz dalmak gibi bir takıntım var."


 
V€nüS
Forum UstasıTakım tutuyorsanız hangi takımlısınız?

"Fenerliyim.. Ama sorsan 3 tane futbolcu sayamam.. İlgilenmiyorum futbolla.."


Sizce bir insan hayata nasıl bakmalı? Hayattan ne ummalı?

"Bir şey bekleyerek yaşamamalı.. Yaşarsa depresyona girer.. Hayat insana bir şeyler vermez. Yaşamak, yeter insana.. Nefes almak, boğaz kenarında rakı yudumlamak.. Sevdiği kızla koltukta sabaha kadar konuşmak, gün doğumunu izlemek heyecanla.. Bu yetmez mi insana? İnsan ırkını bilmem, ama bana yeter de artar bile.."


Sanal aleme bakış açınız nasıl?


"Sanal alem diye bi ayrım yok aslında. Sahtekar olan gerçek hayatta da sahtekar. Aslında sanal hayat diye bir olay varsa, gerçeğinden tek farkı sınırlayan daha az şey var insanı."İnsanları yeterince tanıdığınızı düşünüyor musunuz ? Niyetlerini anlayabiliyor musunuz gerçekten?


"Yüzyüze görüştüğüm tüm insanları max. 20 sn de çözerim. Ama bir teknikle vs. değil.. Daha çok hissetmek gibi.. Arkadaş olunca gördüğüm tüm kötü yanları unuturum. Ama sonunda haklı çıkarım. Fakat bu beni üzmüyor. Çünkü hareketlerimi buna bağlı olarak yapıyorum zaten."Gelelim siyasete…

Şu anda nasıl bir siyasi süreçteyiz peki Ne olacak bu ülkenin hali ?

"Arkadaşlar hep karamsar bulurlar ama bir sözüm var, " Her süreç bitmek üzere başlar. Ben Türkiye Cumhuriyeti'ne daha uzun bir ömür biçmiştim ama anlaşılan yanılmışım...""


Güncel olaylar hakkında yapmak istediğiniz bir yorumunuz var mı?


"Var.. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Ama bu göremeyeceğiniz anlamına gelmez."

Birazdan forumdan konuşalım..

Wardom üyelerine mesajlarınız?

"Akıllı olun uleyn.. :D Şakası bir yana, onların bir mesaja ihtiyacı yok.. Ama onların mesajlarını bekliyoruz. "

Telefon Numalarımız: 0900 7653152 :D :D :DNeden bir foruma vakit ayırmayı tercih ediyorsunuz?

"Daha iyi bir şey söyle, ayırmazsam adiyim.. :D :D :D"


Wardom hakkındaki düşünceleriniz?


"Türkiye'de forum diyince ilk akla gelen site değil belki.. Ama akla ilk gelenlerden çok daha temiz."


Forumda sizi en çok şaşırtan olay ne idi?

"GILA nın bize yolladığı malum bir foto var.. O çok şaşırtıcıydı.. Bu arada malum foto artık bende değil, bilgisayarında olan pmlesin lütfen.. :D :D :p:p"


Forumda en mutlu olduğunuz anı bizimle paylaşır mısınız?

"Doğumgünümü kutlamaları bile yetti.. Ama daha ne anlar var..."Wardomda bir şeyi değiştirmek isteseydiniz, bu ne olurdu?

"Bazı arkadaşlara metatron la tartışma kursları verirdim. Metatron resmen oyun oynuyor adamlarla, uyanan yok.."

Yönetimden memnun musunuz?

"Memnunum. Daha iyi olabilir, ama bu kadarını beklemek biraz insafsızca olur.."

Üyeler sizin için ne ifade ediyor tek kelimeyle kullanıcı adı vererek açıklar mısınız?

"Carlito08: Vazgeçilmez yoldaşım.. Hukuk düzenimi ona emanet ediyorum... Büyüyünce Ergenekon Avukatı olur inşallah..

Nightwatch: En sevdiğim uykusuz dostum.. Onunla bir yerlerde "oturmak" isterim. Ama biraz zor olacak gibi.. :D :D

Henry: Forumdaki en değerli dostlarımdan biri..

Mercan + Hayalperest + Ohrmazd: Bu üçlü beni çok mutlu etti.. (hişş anlatmak yok..) onlar tam bir üçlü, bende 4. oluyorum biraz..

hero + trigger : muhalif olduğum halde sevdiğim insanlar.. ben insanları ne inandıklarıyla yargılarım, ne idealleriyle.. İnsan olsunlar yeter.. Onlarda gerçekten epey insanlar..

daha çok insan var.. ama onları o derece tanımıyorum. ne desem olasılıklar zayıf. haksızlık etmiş olmayayım.. Ama gözüm herkesin üstünde.." 
yasba
Forum Ustası
Bu çocuğun yapmış olduğu yorumlardan bir değişikliği olduğu belliydi zaten , baksanıza millet birbirine selam ve dua gönderirken o salam ve sucuk gönderiyor :) kedi bağımlılığıda göze çarpmıyor değil , ayrıca yapmış olduğu söyleşiye bakılırsa çok ağırbaşlı (!) efendi (!)alçakgönüllü (!) hümanist (!) ... neyse daha fazla abartmayayım artık , seni tanımak güzeldi Turgay , Kamil , Adnan , Onur , Hasan , Hüseyin artık ismin herneyse :)
 
∞WoLfaL1x∞
Forum Ustası
Sen Bi Şizofrensin Biliyormusun Demi :eek:

Bide Diyor Benim Gerçek Adım iynx :D

Tanıyorduk Dahada Yakından Tanımış Olduk Haydarı.
 
SylarGray.
Banned
Bence Onur :p

Zaten biliyordum çoğunu,ilginç bi tip olduğunu,kedici olduğunu,psikopat olduğunu..vs vs...

Ayrıca sesin o kadar kötü değil,eğer izin koparabilirsem yayınlarım burda söylediği bi şarkıyı :D İngilizce aksağanı mükemmel diyebilirim..

Daha nice mutluluklara canımmm :p :)
 
AlyaDua
Banned
Biraz deli biraz kacik bazen cokk akilli cok efendi bazen tam bir zirdeli degisik bir tip ama her

ne olursa olsun gelecegini aydinlik gordugum bir genc:)


Yolunda sansinda acik olsun...
 
RUDEBOY
Forum Ustası
gecenin köründe kulaklıgı takmısım son ses acık msn de dırıdıt ardından bir ses

OOO BODRUM BODRUMM BODRUMM BODRUMMM :D

manyak kedi :D

gercek adı vakkas
 
0x0001
Forum Ustası
İngilizce aksağanı mükemmel diyebilirim..
aksağan ne olm:D:D Allah belanı versin ya :D:D:D

"Yalanlarımdan pişmanlık duymadım. Beni pişman eden hep doğrulardı. Onu sevdiğimi söylemek büyük bir hataydı. Çünkü insanların sevgiyi benim gibi algılayamayacağını farkettim."

Aynen :)

Ses meselesine gelince mercana şarkı söylet onun sesi güzeldir... onun sesini duydukça kendimden iğreniyorum ne berbat bi sesim var diye :D:D

Güzel insansın Polat :D:D
 
carlito08
En Agresif Üye
İnşallah ne demek kardeşim? Beni hukuk fakültesine zaten Doğu Perinçek yazdırdı, başına gelecekleri tahmin ederek :D

Bu sene ağustos'a doğru senin zaferini de duyarız umarım, ha gayret, sevindir bizi ;)
Arabayla yola çıkıp magandalar gibi sokaktan düdük çala çala geçmezsem namerdim:D

Şakalar bir yana, benim de foruma ilk giriş nedenim senin nedeninle aynı bu arada:) Zannedersem tahmin ettiğimizden çok benziyoruz birbirimize.

Biz bu kafayla bu memlekette huzur yüzü görmeyiz gibime geliyor ama ; huzurlu ve mutlu bir hayatın olmasını dileyeceğim kozmozdan :D
 
necdet35
Co-Admin
Site Yetkilisi
Sevgili Kedi sever kardeşimi yakından tanıma imkanı veren söyleşi için kendisine ve Venüs hanımefendiye teşekkür ederim...Saygılarımla.
 
Zafer
Forum Ustası
Foruma ilk üye olduğum zamanlarda sürekli nick'inin altında banned yazan biri vardı. gelir 3-5 gün sonra tekrar banned olurdu.

Acemiyiz ya o zamanlar...

Profiline baktım.

Siyaset Bölümünde ki mesajlarından banlanmış. (O zamanlar profilinde neden dolayı ve kaç gün banlı olduğunu öğrenebiliyorduk üyelerin)

Sonra bu Zat-ı Muhterem'in mesajlarını takip ederken kendimi siyaset meydanlarında buluverdim..

Siyasette hırçın, heyecanlı, kavgacı bir üslubu vardı. Sonraları sakinleşti.

ikili tartışmalarda yaşadık zamanında ama hep orada kaldı. iki mesaj sonra aynı şeyleri paylaşabiliyorduk.

Evet; İynx'ti bu...

Venüs'le samimi bir söyleşi olmuş. Bilakis mennun olduk. Saygılarımla...
 
Cash
Forum Ustası
Kedi düşmanı değil mi bu:)

Daha yakından tanıma imkanı oldu ama hala isim gizli:)
 
V€nüS
Forum Ustası
hakaten ismi ne bu cocugun bak arastırcam annene babana sorcam :p
zeki ve de farklı insanları severim, iynx de bunlardan biri :)

teşekkürler tekrar, bu arada söyleşilere soru ekleme ya da değişiklik teklifi olan varsa belirtebilir;)
 
Üst