Wardom SöyLeşiLer -MaFiA

Peker
Forum ustası
Severim Muratı..

Tanışmamız tam bir tesadüftü..

Yoğun bir iş gününün ve yoğun geçen bir forum akşamının sonrasında, gece yarısı Msn listemde Joker olarak kaydettiğim adamın Mafıa olduğunu farkettiğimde yarım saat konuşmuş olmamız hala yüzümde tebessüm ettirir..:)

Lem Joker senin yüzünden hep..

40 tane msn adresi alırsan böyle olur işte..:)

Bir anlık yanılgıda olsa konuşmaları,hal ve hareketleri forumda tanıdığımız Mafıanın çok çok ötesinde.

Ağırbaşlı olgun ve kültürlü bir yapısı var Muratın.

Forumda değer verdiğim insanlardan birtanesi.

Halımı hatırımı sorar,kadir kıymet bilir,kendisine gösterilen değeri fazlasıyla hakettiği gibi hiç bir zaman çizgisinden çıkmayan bakış açısıylada kendisine gösterilen değeri ne kadar hakettiğini herkese hissettirir.

Tanımış olmaktan onur duyduğum,eğitimci kimliği ile forumumuzun saygı ve kültür düzeyini bir basamak yukarı taşıyabilen,saygıdeğer bir kardeşimdir kendisi.

Sinirlerine hakim olmayı öğrendiği ve gerçek hayattaki Murat'ı bir nebze olsun foruma aktarabildiği gün tadından yenmez bir wuser olacağından hiç bir şüphem yoktur..:)

Söyleşi için her ikinizede teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla.

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
eksik soruyu da ben sorayım :D

ev adresin, kapı numaran, var sa evinde yaşayan tehlikeli kişilerin sayıları ve tehlike durumları :D:D:D:D

Cash
Forum Ustası
Mafia'ın fotosunu ekliyim ben elinde telsiz çek böyle fotoğrafımı demişti bende çektim:D

yasba
Forum Ustası
Severim Muratı..

Tanışmamız tam bir tesadüftü..

Yoğun bir iş gününün ve yoğun geçen bir forum akşamının sonrasında, gece yarısı Msn listemde Joker olarak kaydettiğim adamın Mafıa olduğunu farkettiğimde yarım saat konuşmuş olmamız hala yüzümde tebessüm ettirir..:)

Lem Joker senin yüzünden hep..

40 tane msn adresi alırsan böyle olur işte..:)

Bir anlık yanılgıda olsa konuşmaları,hal ve hareketleri forumda tanıdığımız Mafıanın çok çok ötesinde.

Ağırbaşlı olgun ve kültürlü bir yapısı var Muratın.

Forumda değer verdiğim insanlardan birtanesi.

Halımı hatırımı sorar,kadir kıymet bilir,kendisine gösterilen değeri fazlasıyla hakettiği gibi hiç bir zaman çizgisinden çıkmayan bakış açısıylada kendisine gösterilen değeri ne kadar hakettiğini herkese hissettirir.

Tanımış olmaktan onur duyduğum,eğitimci kimliği ile forumumuzun saygı ve kültür düzeyini bir basamak yukarı taşıyabilen,saygıdeğer bir kardeşimdir kendisi.

Sinirlerine hakim olmayı öğrendiği ve gerçek hayattaki Murat'ı bir nebze olsun foruma aktarabildiği gün tadından yenmez bir wuser olacağından hiç bir şüphem yoktur..:)

Söyleşi için her ikinizede teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla.
Bu yazdıklarından sonra bende epey tanımış oldum Murat'ı , yanılmıyorsam Kocaelide oturuyor ( Hatalıysam lütfen 55599988833399777 :D )

CHeWiTo
Daimi Üye
Çok severim Mafia abimi çok paylaşımcı bir insandır. Buradan isminin Murat olduğunu da öğrendim:)

Söyleşi için teşekkürler..

V€nüS
Forum Ustası
Murat gercekten de hem foruma hem arkadaşlığa önem veren ve samimi olan arkadaşlarımızdan:) görüşlerimizin çoğu uymakla beraber, özünde sözünde dürüst bir kişi oldugunu düşünüyorum.

Teşekkür ederim vakit ayırdığı için tekrar:)

necdet35
Co-Admin
Site Yetkilisi
Forumun yerinde duramayan her alanında mutlaka faaliyet gösteren dinamik genç kardeşlerimizden Sevgili Murat ı yakından tanıma imkanı veren söyleşi için kendisine ve Betül hanımefendiye çok teşekkürler...:)

-JoseJosef
Editor
murooo buralardaysan ulaş bana kesin clone bı uyelıkdesın . item vercem sana :D :D :D yaltakcın cengizde olabilir :D