WARDOM ' un`` SİLKROAD ONLİNE 100 lvl yorumları | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

WARDOM ' un`` SİLKROAD ONLİNE 100 lvl yorumları

ωαгзż

Banned
EVET yenlikler çok güzel :) Ama grafikler daha güzel olmuş :) Hele 10D silahlar :D

V ye basınca boss u görüyorduk daemon shaitan mesela :( gözükmüyor artık :( :( :(

- Yönetici düzenlemesi: :

DoubleString

Forum Kalfası
sağ üst köşedeki haritanın yanında bir insan silueti var.. ne işe yarıyo o? ayrıca yeni cave çok karışık 1 saat gezdim en fazla 89 luk canavar bulabildim :p medusa kesmek zaten işkence..

ωαгзż

Banned
medusa kesmek lafını agzıma bile alamadım daha :D :D :D murat sagolsun öldürce bu gece onu ilk kestıgım insan boss olacak :p :D içinden de boş bir kutu çıkcak ve cebindeki paralar :D

RebelFa1con

Forum Ustası
1 lvlden 100'e kasmak iyice fark oldu.. Thieflik hunterlik traderlik zevk vermiyor artık oyunda, İlk playerlerden olarak söyleyeceğim oyun battı bence. güçlüler zayıfları ezer ama gidip 100 lvl hunter 32 lvl thiefi kesecekse hiç oynamayalım daha iyi :D

Eskiden greecede bizden korkarlardı(Charın adını dahi unuttum o ayrı :D) 45 lvlde Trader geçirmezdik donwhanga, Şimdi 90+ player dolu etraf..

80 sınırı varken bile oyunda eşitlik vardı 70+100 açılınca gg. oldu oyun :)

RebelFa1con

Forum Ustası
olay aslında çok kolay lvl 80 olunuyo 4-5 ayda (en fazla süre buda) lvl 80 olabiliyon hemde bitane canavar kesmeden
1stclass ol, Oyuna girmeden 90+ olursun :D o ayrı, ben oyun zevkinden bahsediyorum.. Daha geçen gün 92 lvl bir charla thieflik yapayım dedim dalgasına.. jangana bir baktım, Önüme gelen adamın adı 2385293 diye gidiyor :D powerlevel iyi para kırdı..
Oyunda normal userden çok bot war :S

-WaGaBoND

Banned
1stclass ol, Oyuna girmeden 90+ olursun :D o ayrı, ben oyun zevkinden bahsediyorum.. Daha geçen gün 92 lvl bir charla thieflik yapayım dedim dalgasına.. jangana bir baktım, Önüme gelen adamın adı 2385293 diye gidiyor :D powerlevel iyi para kırdı..
Oyunda normal userden çok bot war :S

Oyuna 90 lwl geldıgı zmn eskı thıflık düzenıde kaldırılmısdı :S

ondan sonra thıeflıkden sogudum ....

onceden lwl kasmadan cok thıeflık yapıp mal calıyodum..

o sekılde ezıklerın malını yıkıp calması daha kolay oluyordu :)

CiCoZ

Daimi Üye
bence legend4 geldiğinden belli bu ismi cismi belli olmayan (lksad92sad) gibi botlarla dolu ortalık mesela ben zeusta kasıyorum eskiden olsa hem muhabbet edebiliyodun sağındaki solundaki adamla hem zevkle kasıyodun şimdi botlara selam veriyoruz bence bu bot olayına bi kısıtlama getirilmediği sürece silkroad berbat bi hal aldı

Nef'î

Daimi Üye
Ya 100 Lwl Chr Yapsam Çok İyi Olcakta,Üşeniyorum Zor Geliyo Kasmak...İsteyen Biri Varsa Benm 64 Lwl Nuke War Onu Dediğim Şekilde 100 Lwl Yapsın,Bende Ona 100 Tl Veriyim...Ne Dersiniz?Fiyatta Pazarlık Yapabiliris...black.lion-@hotmail.com Msnden Ulaşırsanız Sevinirim...