Wardoma ÖzeL 100$ Değerinde, Proxy Finder Enterprise V25

*
Banned

;) Resimde, register göründügüne bakmayın. Resmi sitesinden aLdım bu ekran aLıntısını. CrackLeyince fuLL oLuyor...

:) fiyatına inanmayan buradan bakabiLir.

http://www.proxy-tool.com/proxy-finder-enterprise.html

:) İndirmek İçin TıkLayın...

Sadece Wardom üyeLerinin yararLanabiLmesi için Rar Password'u ekLenti oLarak veriyorum. ''Wardom.org vs..'' bu tür denemeLeri kuLLanmayın ;)
Rar password tamamen degisik bir kombinasyondan oLuşuyor. KoLay geLsin, iyi günLer...

- Yönetici düzenlemesi: :
tehlike724
Forum Kalfası
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

collector hesapla upload yaparsan 3 ay dayanır link.

hyshot
Forum Kalfası
bu programın aynısı bende var fakat girdiğim proxyleri internet explorer'ın proxy bölümüne yazdığımda işe yaramıyor... yani internete giremiyorum hangisini yazarsam yazayım, belki yanlış bir şey yapıyo olabilirim, programın kullanımını anlatırsan sevinirim...

*
Banned
Dostum ne demek istedigini anLadım :) ve bu duruma söyLe bir care buLdum, tabii eger oLursa.
ProgramLarLa yakından iLgiLi oLdugum için, her türLü programın testini yapıyorum. ELime gectikce. Ve ''InvisibLe Browsing'' adLı programın proxyLeri test ettiginide ögrendim tabii böyLe deneme yanıLmayLa :)

ÖnceLikLe;

Buradan InvisibLe Browsing adLı programı çekeceksin. Crackide içinde mevcuttur...

Program kuruLumunu bitirdikten sonra. Switch to ManueL konumuna getireceksin daha sonra, Proxy Driver sekmesine tıkLayacaksın. Daha sonra orada Import Proxy List secenegi var oraya tıkLa ve Proxy Finder Enterprise iLe buLdugun ve kaydettigin *.txt dosyasını Open proxy List secenegiyLe göster OK de ve Start Test 'e bas... Zaten aktif oLan proxyLerin yanLarında Hangi üLkeye ait oLdukLarı ve AvaiLabLe ''KuLLanıLabiLir'' ibaresi ve DownLoad hızLarı çıkacaktır. Ona göre uygun buLdugun proxyLeri kuLLanabiLirsin :)

yapamadıgın bir yer oLursa, resimLi anLatımını yaparım.
iyi günLer...

- Yönetici düzenlemesi: :