Sözlük - Wardom'da Takip Edilecek Kullanıcılar | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Sözlük Wardom'da Takip Edilecek Kullanıcılar

Teğmen

Forum Ustası
Sabah güne başlarken @Gila ve @redyellow un haberlerini karşılıklı okuyun derim ben.
Damak tadınıza düşkünseniz @nesta_34 ün konularına göz gezdirmenizi tavsiye ederim.
İlginç bir o kadar eğlenceli konular görmek istiyorsanız @necdet35 i takibe alın sonrasında kendiniz Wardom'a bağımlı olacak hale gelirsiniz zaten.
Komplo teorileri için @metatron 'un açtığı konuları karıştırmanız şiddetle tavsiye edilir.
Bilim ve Teknik merakınız var ise kesinlikle @Zafer i takibe almanızı öneririm.

dr-sim

Cool Üye
her konuda bilgili,kültürlü ,aydın ,kısaca kendinize birseyler katacak ,gündem hakkında bilgi alacaksanız kesinlikle gila ,

cok değişik ve iştah acıcı konular için mutlaka nesta,

tabii ki daha var ,kaliteli yazarlar ...ama bir da hic bilgisi olmayan ,sadece cevap veremediği için "tipik yandaş" hareketi yapan cahiller var ozellikle gila ya sataşanlar ,gerçekten kaliteyi düşürüyorlar ama bunlar heryerde ,bunlarla ,körükörüne cahillerle yaşamayı öğrenmeliyiz, her yerde oldukları için burda da varlıkları rahatsızlık vermemeli.
ama bir de burda benim güldüğüm tipler var ki, gila ya ,moruk ,dede deyip yaşından ötürü aşağılayanlar ,gülben e Sertab a,sedaya ,demet e ,ağızlarının sularını akıtarak bakıyordur ,bilmiyorlar ki bunlar dede ,dediğiniz gila ile hemen hemen yaşıtlar.

kısaca burada tr nin tabanı gibi her kültürden uye mevcut.

yurtdışındayım ve burada cok eğleniyorum, dedim ya burayı tr nin yansıması olarak görüyorum.
sevgiler hepinize.