Wordpress kurulumu yapabilen ? | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Wordpress kurulumu yapabilen ?

SEOYASIN

Forum Ustası
Arkadaslar siteme wordpress kurulumu ve eklentilirini kurabilecek birisi var mi acaba ?

Eger yardimci olacak biri var ise simdiden cok ama cok tesekkur ederim.​

SEOYASIN

Forum Ustası
pm attım yardımcı olabilirim
Isinin ehli birisi lazim bana.

sizede tesekkur ederim ozelden gereken yardimi aldigimi belirttim size ve bunun uzerine siz site adresini sordunuz ?

Amacinizi anlamis degilim bu sorunun altinda var bir ali cengiz oyunu ;)

Size iyi aksamlar.

ANLAYAN ARKADASLARDAN HALA YARDIM BEKLENIYOR :)

Blot

Forum Kalfası
Kurma kısmında yardımcı olabilirim :)

SEOYASIN

Forum Ustası
Adam site ismini soracak tabi wordpress kurulurken siteye girip adım adım kurması lazım kişinin
Abi olayi anlamadin sen :)

Ben bu kisiyi taniyorum kibarca yardim almak istemiyoruk yerine birini buldum dedim ;)

Bekledigim soruyu sordu boyle birsey soracagini biliyordum zaten ;)

Tabi ki de kuracak olanin en dogal hakki.

Kurma kısmında yardımcı olabilirim :)

Bilgisayar basima gecer gecmez pm atacagim :)

schm13r1g

Daimi Üye
Seni hiç anlamiyorum legend önce gittin emreye sitemi saticam dedin cocugun parasini aldın onu dolandırdın. sonra adamı sildin msnden sonra arkadaşken sana dedik kardeş item saticaz varmı yardımcı olacak pazarcın? dedinki war kardeş 2 yildir calişiyorum bi arada ortaklık yaptiğini söyledin 1250 liralık itemi sana güvenimden dolayi gözü kapali verdim adam itemleri aldı kaçti tabi sen aracisin seni bağlamaz herneyse 2 sene caliştiğin adam hesabina elbet bir kaç düzine para yatirmiştir vardir isim bilgileri hesap bilgileri vs onlari istedik bu seferde geldin dedinki kardeş ben herşeyimi gb olarak aliyorum iyi tamam onada tamam ortaklık yaptım dedin numarasini ver ozaman dedik :) bu sefer engelledin sildin arkadaşlar bu adama pek güvenip iş yapmanızı tafsiye etmiyorum bütün forum için tehlikeli. Mesaj sayısı: 1,914 die kişiyi sağlam sanmayin herşeye teşekkür edip geçiyor :)

- Yönetici düzenlemesi: :