wwwkalk12tr

FieBeR

Çırak
Ya bi hata yaptık Yanlış bir host tercih ettik destek 0 , hizmet 0 ama anlaşmam bitsin iyi bir hosta geçicez
sitenin yavaş açılması o menüden dolayı biraz büyük bi script ....daha iyisini bulamadım en azından ücretsiz olarak
Veliden okula kısmını dikkate alacağım sağol
Chat desen iyi bir server yok var mı ? Başka kanallardan gelen olmayacak eğer varsa böle güzel biyer özelden verirsen sevinirim ...
Chat serveri açmayı düşünüyodum ama biraz tuzlu ;)

TARIK

Super Moderator
Site Yetkilisi
FieBeR demiş ki:
Ya bi hata yaptık Yanlış bir host tercih ettik destek 0 , hizmet 0 ama anlaşmam bitsin iyi bir hosta geçicez
sitenin yavaş açılması o menüden dolayı biraz büyük bi script ....daha iyisini bulamadım en azından ücretsiz olarak
Veliden okula kısmını dikkate alacağım sağol
Chat desen iyi bir server yok var mı ? Başka kanallardan gelen olmayacak eğer varsa böle güzel biyer özelden verirsen sevinirim ...
Chat serveri açmayı düşünüyodum ama biraz tuzlu ;)
Chat serveri açmanı tavsiye etmem bence tam olarak oturmuş bir servere bağlan webmaster.com gibi bunun web kullanıcıları için özel kanal modları olmalı. Şuanki host firman neresi. Bilgimiz olsun almak isteyen olursa dikkatli olur...

MasTerOn

Banned
site biraz ağır açılıyor. Yalnız bir okul sitesi için yeterli gibi geldi bana.
Başarılarının devamını dilerim. Yalnız forum herhalde bir kez saldırıya uğramış..
Ama bu pek zarar vermez..

theozy

Forum Kalfası
"sonra sayfa açilmaktadir. Su anda " bi parça.. yazım yanlışlıkları çık.. ama genede dizayn olarak okul sitesi.. güzel.. bende iyi açıldı.. başarılar..

FieBeR

Çırak
[-M•Ø•N-] demiş ki:
site biraz ağır açılıyor. Yalnız bir okul sitesi için yeterli gibi geldi bana.
Başarılarının devamını dilerim. Yalnız forum herhalde bir kez saldırıya uğramış..
Ama bu pek zarar vermez..

Nasıl bir saldırı bu ? öyle bişey olmadı yada ben bilmiorum.Saldırıya uğramış gibi mi gözüküyor ?

bizimhost diye bir host firması ....Tavsiye etmem ....

Edy

Forum Kalfası
site hos olmus ama bencede biraz agir aciliyo...