Yabancı dizi önerisi olan ? | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Yabancı dizi önerisi olan ?

ReaLList!

Forum Kalfası
Selam arkadaşlar güvel bir yabancı dizi arıyorum lost pb how i met your mother flashforward vs gibi dizileri izledim :)

tavsiye edecekleriniz nelerdir

aradığım şeyler

Gizem

Aksiyon

Gerilim

bunların 3 ünün aynı anda olmasi şart değil tabiki :)

FueGoN

Banned
Doctor Who Derim Fantastik Ve En Eglenceli Dizilerden Biridir ;)
Ama Senn İstediğin Gizem Aksiyon Gerilim Falan Sunu Önerebilirim.Bende Daha İzlemedim.Dizi Yeni Çıktı Ve Daha Sadece İlk 2 Bölümüne Türkçe Altyazı Yapıldı Ama Çok Güzel Bir Dizi Olduğunu Tahmin Ediyorum.Aksama İndirip İzlicem Buraya Gene Yorum Yapar Sölerim İstersen Ona Göre İzlersin.
Dizinin Adı Sherlock.
Sherlock Holmes Filmi Tutulunca Dizisini Çekmişler.
IMDB

gorkemylmz

Forum Kalfası
izlediklerine ek olarak supernatural, house, dexter, nip tuck, cuopling şu an takip ettiğim diziler gerçi bazıları tatilde ama sen sıfırdan başlıcağın için sorun olmaz sana bi kaç tane daha vardı ama şu an hatırlayamadım hatırlarsam eklerim

ReaLList!

Forum Kalfası
Tüm yorumlarınız için çok teşekkürler

house md izle. v izle .. ;)

v ye baktım ilgimi çekmedi ama house md güzel gibi :)

South park ;=)

3 ü bir arada. Cinsellikde var hatta ;)
onunda 2 sezonu var daha başlicam 1 2 bölüm izledim güzeldi :p

bu hatunun dizi çok güzel.

her akşam yatmadan önce öneriyorum.
Dizinin adını bulamadım :) :eek:

Doctor Who Derim Fantastik Ve En Eglenceli Dizilerden Biridir ;)
Ama Senn İstediğin Gizem Aksiyon Gerilim Falan Sunu Önerebilirim.Bende Daha İzlemedim.Dizi Yeni Çıktı Ve Daha Sadece İlk 2 Bölümüne Türkçe Altyazı Yapıldı Ama Çok Güzel Bir Dizi Olduğunu Tahmin Ediyorum.Aksama İndirip İzlicem Buraya Gene Yorum Yapar Sölerim İstersen Ona Göre İzlersin.
Dizinin Adı Sherlock.
Sherlock Holmes Filmi Tutulunca Dizisini Çekmişler.
IMDB
dr who 10 bölüm izledim sherlock holmes i bene çok sevdim onuun ilk ikisini çekeyim :p

izlediklerine ek olarak supernatural, house, dexter, nip tuck, cuopling şu an takip ettiğim diziler gerçi bazıları tatilde ama sen sıfırdan başlıcağın için sorun olmaz sana bi kaç tane daha vardı ama şu an hatırlayamadım hatırlarsam eklerim
Dexter 1 kaç bölüm izledim de pek sevmedim supernatural ide arka sokaklara çevirdiler :p nip tuck a bakacağım

dawson creek, önericem ama pek aradıkların yok,

lost'u izle :)
izledim:innocent:

Aa Chuck ı İzlediini Yazmamıssın Onu İzle ;) Buda Komedi Ama Olsun Eglenceli Dizi :D:D
Komedi kontenjanım dolu :) Sherleck o bakyorum ama

TRUE BLOOD önerdi bi arkadaş ona ne dersiniz ?

Peker

Forum ustası
:D cd'ye cekmiyorum artık filmleri ;) bağlantı eskiisine oranla hızlandığı için artık izleyeceğim filmi torrente yazıyorum yarım saat sonra iniyo zaten :D

ama istersen ceker yollarım bi hafta içinde:D
Seni niye siyasete verdiler belli..:)

Neyse bende siyasetteyim ya zahmet olmazsa,yoğun mesainden sonra kendine ve ailene ayıracağındeğerli vaktin heba olacağına sebeb olmayacaksam eğer,eğer bir nebze dostluğun büyüsüne,kardeşliğin anlamına ve samimiyete inancın varsa,bu inancı hala ve hala yeşil tutmayı arzuluyorsan benim gibi içinde,o dvdleri çekip bana yolladığın günün gecesinde yatağına uzandığın zaman tatlı bir tebessüm ve huzur uyandırabileceksem naçiz vücudunda sevgili metatron gönder kardeşim...Bunu tüm benliğimle istiyorum....:D

n3d3n

Forum Ustası
Seni niye siyasete verdiler belli..:)

Neyse bende siyasetteyim ya zahmet olmazsa,yoğun mesainden sonra kendine ve ailene ayıracağındeğerli vaktin heba olacağına sebeb olmayacaksam eğer,eğer bir nebze dostluğun büyüsüne,kardeşliğin anlamına ve samimiyete inancın varsa,bu inancı hala ve hala yeşil tutmayı arzuluyorsan benim gibi içinde,o dvdleri çekip bana yolladığın günün gecesinde yatağına uzandığın zaman tatlı bir tebessüm ve huzur uyandırabileceksem naçiz vücudunda sevgili metatron gönder kardeşim...Bunu tüm benliğimle istiyorum....:D
Allah sevdiklerine kavuştursun, ne muradın varsa versin, güzel yüzün solmasın v.s vs. gibi olmuş:p:p