yalanorg için proje

HasretGÜMÜŞ

Forum Ustası
Projenizi söyleyim beraber geliştirelim.

edit:

Şunu belirtmek istiyorum ki; güzel domain.

Bu tarihle alakalı olursa, tarihte söylenen yalanlar olabilir.

Siyasi olacak ise, siyasetçilerin vaatleri olabilir.

Güncel ise,

Herhangi bir konu hakkında haberlerde çıkan safsata haberler olabilir.

Fikir ile alakalı ise,

Birisi ortaya bir tez atar, onu çürütmeye çalışan kullanıcılar olabilir.

Vs. vs.

- Yönetici düzenlemesi: :

beto07

Çırak

edit:

Güncel ise,

Fikir ile alakalı ise,

Vs. vs.
Benim de asıl amacım işte buydu. mesela sizin fikirleriniz de çok güzel değerlendirilebilir. benim aklımdaki proje şuydu ilk önce gündemdeki masa başı haberlerini ele alan bi site idi daha sonra itiraf sitesi gibi insanların söyledikleri yalanlarını burda yazıp vicdanlarını rahatlatmak gibi bi öneri geldi o da çok güzel olabilir. sizin söyledikleriniz de güzel genel bi fikir edindikten sonra ona göre oylama tarzı bişey yapmayı düşünüyorum. itiraf sitesi tarzı bi site hala cazip geliyor. sitenin geliştirilmesi ve güncel olması tercihimdir. sadece benim değil de diğer kişilerin de dahil olmasını istiyorum.

beto07

Çırak

edit:

Güncel ise,

Fikir ile alakalı ise,

Vs. vs.

bu fikir de çok güzelmiş eğer ilgilenirseniz bilgilerinizden faydalanmak isterim.

Jeal0usy

Banned
Eğer 1 numaralı şeyi gerçekleştirirseniz, milyon tane idiotun toplandığı bir alana sahip olur, para kazanırsınız.
Diğer seçenekler üzerinde düşünecekseniz eğer, fikir hırsızlarından sakının derim.
Hayırlı akşamlar.

beto07

Çırak
Karar verildi...

Eğer 1 numaralı şeyi gerçekleştirirseniz, milyon tane idiotun toplandığı bir alana sahip olur, para kazanırsınız.
Diğer seçenekler üzerinde düşünecekseniz eğer, fikir hırsızlarından sakının derim.
Hayırlı akşamlar.

Konu amacına ulaşmştır arkadaşlar. ne itiraf sitesi ne başka bişey www.yalan.org seçim zamanı da yaklaştığı için seçimlerde partilerin ve milletvekillerinin verdiği ama tutmadığı vaatlerin tartışılacağı bir site olacak ancak bunun için forum sitesi mi kursam blog tarzı bişey mi şimdi kafama takılan bu forum sitesi daha interaktif olur diye düşünüyorum sizin fikriniz nedir son olarak bunu öğrenebilir miyim?

Wing Chun

Forum Kalfası
y-alan şeklinde bişey olabilirmi yardım alanı gibisinden bişey karşı tarafın sorduğu sorunların cevaplanabileceği bi site her konuda bilgisayarından tutunda sağlığına kadar?

kullanıcılar kendi hikayelerini anlatsın .. hikayeler anlatıldıktan sonra hikayesini anlatan kullanıcı içerisindeki sadece tek bir yalanı belirtsin sisteme .. ama bunu sistemden başkası bilmesin .. diğer kullanıcılarda bu hikayedeki yalanı bulmaya calışsınlar ? hikaye yazan 5 puan .. yalanı bulan 2 puan $eklinde vb.. puanlama yapılsın .. dikkatli kullanıcılar sıralamada yükselsin .. sabah 7:30 aklıma bu $ey geldi sadece arkada$ ..