YARDIM LUTFEN domain - google search | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

YARDIM LUTFEN domain - google search

leroux

Daimi Üye
arkadaslar ,
2 sene önde bir domain aldım , sitemide kurdum sorunsuz çalışıyor fakat enteresan bir problemim var

domainimi google da arattığımda satılık domain Turkish Domains and Domain Names / Satilik Turkce Domainler diye bir sitenin 1 google sayfasını dolduracak kadar linlini görüyorum , benim domainimise 2. sayfada çıkıyor

benim sitemi görmek isteyen kişilerin , önce benim sitemin domaininin satılık
ilanları ile karşılaşması canımı sıkıyor .

turkish domains deki iletişim formu ile 3-4- kez bu arkadaşlara ben böyle bir ilan vs vermedim lütfen kaldırım diye mesaj attım ama boşuna uğraşıyorum sanırım...

bu siteyi veya çalışanlarını tanıyan bu durumdan nasıl kutulabileceğimi
bilen varmı arkadaşlar...

yardım eden olursa çok makbule geçer..

reklam olmasın diye benim site adını yazmadım isteyene özelden gönderebilirim.

saygılar...

Suk1y3n

Forum Ustası
Bu sorun'un iki nedeni olabilir , 1. Neden bu domain sen almadan önce satılık'tır muhtemelen , ordan kalmıştır google'nin aklında , 2. Neden ise muhtemelen domain'i aldığın host alan adını satılığa çıkarmıştır .. :) şu anda yapabileceğin 2 şey olabilir 1.cisi domain'i aldığın firma'ya bu olayın doğruluğunu sorman 2.cisi Google' Türkiye temsilcilerine bu sorun'u bildrimen olabilir , sorun sadece sende tek olduğunu sanmıyorum , google'da sorunlar' var ki 100 defa hata ile karşılaşmışımdır google'da.
Teşekürler..

zuken

Forum Kalfası
gerek yok.Google turkıye sayfasında kaldırdıgı google.de ındexlenen sayfaların sılınmesı ıcın bır deger var benım hesabım vardı bır arkadasın ısmını 8 sayfa ındexlemıstı sılmıstık 2-3 ay ıcınde.Ama gecen baktıgımda google bunu kaldırmıs.

Gene bir goz atarız.

Saygılar