Yeni bir mp3 kulaklığı alacağım YARDIM

smq41
Daimi Üye
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Merhaba arkadaşlar konu için bilgisizliğimi maruz görün ve sizlere iletmek istediğim bir soru var. Sony Walkman Mp3 çalarım var.

mp3 çaların örnek resmi :

giriş zaten standart. benim istediğim şey kulaklık. ancak normal kulakiçi vs. kulaklık değil.

istediğim kulaklığın örnek resmi :

bu tarz bir kulaklık istiyorum. teknosa'da baktım sony'lerde boyu 3m kulaklığın kablosunun. herhalde mp3 ler için farklı tarzda üretiliyor. kulaklık resmi örnektir. markası Sony gibi de olabilir. 50 - 60 TL verebilirim. bu konuda bilgisi olanlardan yardım bekliyorum. Teşekkürler.

AYKENN
Forum Ustası
bana da ekonomik ama ses kalitesi yüksek kulakiçi kulaklık önerileriniz nedir ?
kalite fiyata yansır

yani kim hem kaliteli hem ucuz ürün yapar ki

adam kaliteli mal üretiyosa hakkını da ister yani fiyatı da o kaliteye göre belirler

o yüzden hem ucuz hem kaliteli ürün asla olmaz ha pahalı kalitesiz olur ama tavsiye etmem :D

birinci tavsiyem sennheiser ikinci tavsiyem sony'dir üçüncüye gerek yok ikisinden birini seçin işte canım :D

- Yönetici düzenlemesi: :
djduke
Daimi Üye
beyler çok kulaklık elimden geçmiş birisi olarak tek bir kulaklık öneririm.philips SBC HS520 5 senedir kullanıyorum ses kalitesi tek kelime ile mukemmel. yer kaplamıyor kaba değil.