Yeni Dialer Sistemi Gibi P

Durum
Yanıtlara kapalı.
admin
Administrator
Site Yetkilisi
Yönetici
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Selamlar,

Programlamasını yaptığım yeni bir sistem:

Buyrun benim refererlığımda üye olun... Ödeme problemi gibi bir durum söz konusu olamaz :).

Sistem dialerlar gibi büyük kazanç sağlamak isteyenleri hedefliyor; sitenizin kıyısına köşesine sıkıştırmanız bir gelir getirmez. Basacaksınız reklamı gelecek :)

http://www.telefondasifre.com/?ref=m3hm3t

Hayırlı olsun :)

admin
Administrator
Site Yetkilisi
Yönetici
Oldukça popüler olacak bir sistem, erken başlamanızı öneririm.

Ayrıca kendinizde şifreler satabiliyorsunuz; atıyorum bir MSN Hack Programını yüklettirmek için 50 kontör alırsınız download edecek kişilerden. Özelleştirilebilir bir sistem :). Tabii siz oyle programları falan ücretsiz paylaşın; çok özel bilgiler parayla satılabilir :).

scqo
Daimi Üye
peki kendimiz 50 kontor satmayı nasıl yapacağız ve bu 50 kontorün tüm kârı mı bize kalacak

admin
Administrator
Site Yetkilisi
Yönetici
Sitede detaylı bilgi mevcut. Tabiiki 50 kontor size kalmıyor, hatta çok büyük bir kısmı telekoma kalıyor.

admin
Administrator
Site Yetkilisi
Yönetici
Turkcerap :), turkiyem, fake hesap açtığın için banlandın bu 1

Passwordbyphone'un sisteminde kullanıcı kaç para ödüyor biliyor musun? İşi bilmediğin belli ama yalakalıklarını çok duyuyorum :). Sex.com Chris, Ryan, Stu; üçüde yalakalıklarından bıktıklarından kim olduğunu sormuştu bana :).

Verdiğin siteye gelince, kullanıcıya Telefondasifre Sistemi de bu kadar büyük paralar ödetse Telefondasifre size 1 Dolardan fazlasını öderdi onların rateleriyle karşılaştırdığında ama malesef bilmiş geçinmekten başka yaptığın bir şey olmadığından bu tür ayrıntıların farkında değilsin.

Telefondasifre'nin alt yapısının büyük bir kısmını ben kurdum,hatta IVR sisteminin yazılımını da ben hazırladım ve de Wardom'a sponsor olarak iki gündür katkılarından çok memnunum. Hiç bir zaman kullanıcıyı aradığı için pişman etmeyecek sadece 5 YTL'lik ücretli bu sistemden yararlanmış olmanın senin için iyi olacağını düşünürdüm ama sen çoktan kaybolmuşsun :).

Hatırlıyorum da Yeterli.Com'un patronu senin için bana reseller arayüzü hazırlatmıştı, sanırım dakika yapamadın aranız bozuldu o yüzden bu kadar rahatsızsın :). Yalnız Yeterli'nin değil TelefondaSifre; daha büyük başlar var bu piyasada kendi isiminle iş yaptırmazlar sana haberin olsun... Gerçekleri yaz ben bir şey demem ama iftiralarla başın belaya girer.

Bunun haricinde eski ödemeler için http://turk.internet.com a gir ve dialer diye arama yap, ordan öğrenirsin neyin ne olduğunu :).

HaLuKIroN
Daimi Üye
Teşekkürler...
Güzel bir sistem gerçekten...
Şuan hala okuyorum detayları. siteyi iyice araştırırım :)
Benim gerçekten işime yarayacak...
Aklımda ki projeler için :) Her hangi bir şekilde legal prosüdürleri var mıdır?
:)

HaLuKIroN
Daimi Üye
Bu arada bir sorum olacak...
İnsanlara o Numarayı aratmak gerçekten çok zor. Yurtdışı muabbeti olduğu için güven sağlama konusu yani...
Bu sistemde daha güvenilir gözükebilecek bir sistem uygulanamaz mı?
Yani şu SMS kontürcülüğü gibi, yada daha güvenilir olsun diye 444 lü hatlar gibi?

Saygılar...

admin
Administrator
Site Yetkilisi
Yönetici
Wardom'daki linklerime göre arayan oldukça fazla :). Tereddüt edenlerde bir süre sonra kullanmaya başlayacaktır.

Wardom için dahi projelerim var; ilk başta Exploit emulatoru kullanmak isteyenler şifre satın alıp kullanabilecekler :).

HaLuKIroN
Daimi Üye
Tamam Üstadım :)
Seni dinliyorum. Ve yarin projelere start veriyorum...
ilk başta şöyle 10 15 tane site açıym :)
Sadece bu iş üzerine kurulu...
Bu hazır sistemler Ne zaman Çoğalacak?

admin
Administrator
Site Yetkilisi
Yönetici
En son dinleyelim.com 'u eklediler yararlandım :).

Ne ekleyeceklerini bilmiyorum ancak kendin de sayfa hazırlayabiliyorsun; basic sayfasını al kendi sitene yükle istediğin gibi kullan.

HaLuKIroN
Daimi Üye
Tamam üstadım, kaptım olayı :)
Teşekkür ederim tekrar...

Başka bu tür sistemler varsa... Bildirirsen çok sevinirim...

Saygılar...

mc_turk
Çırak
bu mesajı erkekseniz silmezsiniz madem dürüstsünüz okadar

bu sistem passwordbyphone.com dan reseller alınmıştır girin bakın iki sisteminde çevirdiği numaralar aynı 0043 le başlıo tek farkı onlar $0.50 dolar yani 50 cent verio bunlarda size 600 bin liradan kasıo gidin ordan alın ha bunlar ay sonundan 45 gun sora öduolar orası ay sonunda öduo bunlar sizi bide 45 gun bekletiolar paranızı işletiolar

hadi bakalım madem okadar dürüstsünüz silmeyin bu mesajı

mc_turk
Çırak
tamam dostum bundan sora yazmıcam siz adam olmazsınız sizi adam etmeye urasmakta boşa bekleyin 75 gün hade eyvallah

admin
Administrator
Site Yetkilisi
Yönetici
Haha,mc_turk; ekteki MP3'ü indir sana kapak olsun :). IVR sistemini ben hazırladım. İspatı da ekteki MP3 dosyasındadır :). Telefondan kayıt olmadığını kalitesinden anlayabilirsin :).

Başkalarına adam olun derken önce kendine bak, daha kullanılan numaraların ülke kodlarının aynı olacağından habersizken benim yazdığım sistemi reseller yaptın.Tamamen Türk sermayesi ile hazırlanan bir sistem bu :).
Abicim, *ok atarken biraz destekli atta inansın insanlar; madem bu kadar kılın var biraz araştır da gel :).

Ekteki MP3'te ilk paragrafta belirttiğim gibi kapaktır :).

Bu işi bilenler ödeme süresini önemsemez; ilk ödemeyi aldıktan sonra ayda bir almaya başlarsınız ödemeleri. Ve periyodik olarak her ay devam eder. Kazancı da çok büyüktür ve dialer gibi kullanıcılara kandırmaya yönelik değil, özellikle ödenecek miktarı daha ilk sayfalarda bastıra bastıra belirtiyorlar.

Son düzenleme:
Durum
Yanıtlara kapalı.